PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571188}

Kolonia

The Colony
5,2 18 498
ocen
5,2 10 1 18498
Kolonia
powrót do forum filmu Kolonia

Ostrzegam - szmira

ocenił(a) film na 3

Liczyłem na coś jak Droga, Coś albo choćby Pojutrze, a dostałem niskobudżetową szmirę bez wyrazu. Film wtórny z dużą ilością przemocy bez klimatu i pomyślunku. Dla ludzi zachwycających się mordobiciami bez sensu. Efekty specjalne to w zasadzie ordynarnie, komputerowo zrobiony most. Bardzo żałuję bo lubię filmy post apokaliptyczne, których jest mało, ale to coś nijak nie można porównać do "Coś"

hubio

Uuu, a miałam to obejrzeć. Dzięki za przestrogę- 93 minuty mojego życia nie zostaną zmarnowane :)

ocenił(a) film na 5
hubio

Niestety, zaczynało się naprawdę nieźle. Potem było jak zwykle - scenariusz z gry komputerowej. Ale publiczka chyba to lubi bo teraz większość filmów jest taka :-(

ocenił(a) film na 6
hubio

Do obejrzenia filmu skłoniła mnie jedna z wypowiedzi porównująca Kolonię z Coś, jednak... jedyny wspólny motyw tych dwóch produkcji to sceneria, na tym podobieństwa się kończą i grzech ciężki ktoś popełnił sugerując, że można się spodziewać czegoś podobnego.

Mam wrażenie, że reżyser garściami czerpał z różnych, jak już wspomniałeś, post apokaliptycznych tytułów, np. Jestem Legendą, 30 Dni Mroku no i właśnie osławione na forum Coś. Może dlatego, że tak bardzo lubię wszystkie trzy wspomniane filmy nie oznacza dla mnie, że Kolonia jest kompletną szmirą (?), nie czuję, że straciłam 98min mojego życia.

Film trzymał w napięciu, aż do momentu spotkania z kanibalami i choćby z tego powodu nie daję oceny niżej niż 5, później faktycznie poziom zaczął spadać, ale żeby tylko 3? ;)

Nie było tragedii :) - ode mnie - solidna 5, lub 6=

Cal1986

Od kiedy to 'Coś' tudzież '30 Dni Mroku' to kino postapokaliptyczne?

ocenił(a) film na 6
Tracker

Racja, wybacz to zdanie :)

ocenił(a) film na 3
hubio

za pozno :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones