PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104008}

Kolor zbrodni

Freedomland
6,1 6 846
ocen
6,1 10 1 6846
Kolor zbrodni
powrót do forum filmu Kolor zbrodni

Według super expressu KAtarzyna W. z Sosnowca podobno czerpala wskazowki z tego filmu. hmm....
co o tym myslicie ??

HardkorX

Może, może...

HardkorX

WP.PL czyż nie? bardzo mocne fakty....

HardkorX

Właśnie dzięki takiej informacji trafiłam tutaj. Warto obejrzeć ten film?:D

HardkorX

Ale to nie jest potwierdzone.. z tego co ja słyszałam oni jedynie podejrzewają, że Katarzyna W. mogła owy film oglądać, bo niektóre fakty się zgadzają.

HardkorX

kurde....trza obejrzeć ten film (na gwałt)

barzaw

Lubie to :P

peggySage

ta urwa powinna zgnić w pierdlu!

ocenił(a) film na 7
jacek666b

...i zgnije szmata!!!

Lipiniorz25

W naszym zasranym kraju? Nie wydaje mi się....

HardkorX

Po seansie nie mam watpliwosci, porwanie, park, nawet ruiny byly :O Do tego jeszcze to zwodzenie, ze na poczatku szukali nie w tym miejscu co trzeba. Szokers!

peggySage

Dokładnie ! szoking! jednak filmy robią niektórym wodę z mózgu, że aż wspomne niedawnego majstra w USA ktory myslal ze jest Jokerem xD

ocenił(a) film na 8
HardkorX

Kurcze historia niemalże identyczna do tej z Sosnowca. Prawie wszystkie fakty do siebie pasją. Szkoda tylko, że tu sprawczynie od razu zamknęli mimo, iż to był wypadek, a u nas mimo iż zabójstwo to mamusia nadal chodzi po wolności. No ale jaki kraj, taki wymiar sprawiedliwości.

ocenił(a) film na 6
HardkorX

Jestem po seansie. Nie mam wątpliwości że film był inspiracją. Głowne wątki w 100% się pokrywają.

mimoto79

No, tylko ten, Rutek jakis taki ciemny. Przy wyznawaniu prawdy tylko czekalam na motyw z latajaca glowka, ale to Kaska juz sama domyslila, zeby mie bylo, ze plagiat.

mimoto79

Ja też już jestem po seansie , i zgadzam się z Tobą w 100 % i mam nadzieję że Waśniewska zgnije w więzieniu !!!!!!!

HardkorX

Też trafiłam na ten film po dzisiejszym newsie w mediach. Już zobaczyłam i faktycznie - historia szokuje podobieństwem, choć tu niby była śmierć niecelowa. A u matki Madzi to nie wiadomo ...

klaudia0

jeśli film jest inspiracją to wiadomo ;)

jestem ciekaw ile ta szopka będzie trwać... swoją drogą. zazdroszczę k.w. wytrwałości. przetrwać nagonkę w tym kraju to nie lada sztuka. a już chyba nikt jej nie wierzy, co dopiero mówić o wsparciu.

przemson89

Najnowsze wieści mówią że nawet 2 lata :/ dziwi mnie to jak długo to ma się ciągnąć - ja nie oceniam, nie oskarżam - ale przez 2 lata to można wiele stworzyć nowych, niekoniecznie prawdziwych, wątków. Np ten film. Bo np po sekcji zwłok nie odkryto śladów duszenia, policja i wszyscy mówili, że to absolutnie upadek i uraz czaszki były przyczyną śmierci. I naraz po miesiącach, kiedy dziecko już pochowane, mówią że odkryto ślady duszenia i że to one są przyczyną śmierci..

klaudia0

no ale co z tego, jak ta s..u..k..a gdy dziecko jej upadlo mogla zawiezc od razu na pogotowie a nie isc i je zakopac.. ja bym ja od razu do pierdla na dozywocie! jeszcze jak sa tak mocne dowody na nia, film faktycznie strasznie podobny...
brak slow...

ocenił(a) film na 6
HardkorX

Niemalże identyczne wydarzenia, sfingowana napaść i porwanie, samookalecznie, wodzenie za nos i fałszywa rozpacz., kojarze jeszcze jeden film o podobnej tematyce, matka zabiła syna i wmawiała lokalnej społeczności, że to jakiś mężczyzna, nie pamiętam teraz tytułu' bez wielkich aktorskich nazwisk. Trudno stwierdzić czy KW inspirowała się tym czy innym filmem, czy też scenariusz, który ułożyła zrodził się w jej chorym umyśle. Obawiam się, że w tej sprawie pozostanie już tylko gdybanie, na świecie jest pewnie wiele podobnych przypadków, choćby sprawa tej małej Madeleine z Anglii, porwana z hotelowego pokoju, bez śladów włamania, nikt nic nie widział, nie słyszał..tak twierdzą rodzice, podobno pedofil, co się z nią stało niewiadomo, mam nadzieję, że ta sprawa nie skończy się tak dramatycznie jak Madzi.

lilliane26

The tall man???

HardkorX

Jestem w szoku. Wszystko się zgadza. Z jedną różnicą - bohaterka filmu ewidentnie kochała swoje dziecko, mimo, że popełniła ogromnie dużo karygodnych błędów (syrop na kaszel aby wyjść do kochanka to jest moim zdaniem już przestępstwem samym w sobie) ale mimo wszystko kochała to dziecko, nie dała rady tego ogarnąć, poddała się, przyznała jak było, badania to potwierdziły. Natomiast Katarzyna W. jest bezlitosną, pozbawioną uczuć kobietą. Nawet jeśli nie zabiła swojej córeczki to swoją postawą udowadnia, że tak czy inaczej zasługuje na najwyższą karę.
Poza tym film bardzo dobry, super zrobiony... bardzo działał na emocje. Główna bohaterka zagrała rewelacyjnie. To była bardzo ciężka rola.

ocenił(a) film na 8
dolores1983

oczywiście , że bohaterka kochała swoje dziecko, czego nie można powiedzieć o Pani K.

ocenił(a) film na 5
HardkorX

Moim zdaniem wszyscy nie macie racji. Ten film pokazuje, że przemieszczanie się w czasie jednak jest możliwe, ktoś w przyszłości odkopał historię Madzi z sosnowca i postanowił z tego zrobić film, następnie cofnął się w czasie pokazał reżyserowi scenariusz i w ten sposób mamy Freedomland przed faktycznymi wydarzeniami z Polski...

pwroniecki

odstaw to co bierzesz xD
albo chociaż bierz połowę mniej xD

ocenił(a) film na 5
HardkorX

no tak bo Ci co porównują ten film do historii z sosnowca to sami doktorzy i profesorzy ;-)

ocenił(a) film na 6
HardkorX

historia przedstawiona w filmie faktycznie przypomina "Sosnowiec", ale twierdzenie, że był inspiracją dla Katarzyny W. to już przesada, tania sensacja, która jest wodą na młyn dla takich mediów jak wspomniana przez Ciebie gazeta; mimo wszystko muszę przyznać, że jak obowiązywała jeszcze wersja o porwaniu Madzi to przypomniałem sobie ten film i potem przy wychodzeniu na jaw kolejnych rewelacji czułem się jak w matrixie...

yeticzek

czy mozna sprawdzic , ze film byl w tv na podstawowych programach pare dni przed morderstwem?

ocenił(a) film na 6
OdrejWszlafroku

No ba! W necie masz archiwalny program z kilku ostatnich lat:
http://www.teleman.pl/archiwum

HardkorX

Myślę, że mogło tak być, za wiele rzeczy było niemal identycznych.

Camilla3

dziękuje za uznanie :)

HardkorX

tak. Mamy praktycznie to samo. sfingowane porwanie, udawana rozpacz. Dla mnie wszystko jest jasne - to było morderstwo i koniec!

HardkorX

Tak to ten film.
Z chęcią obejrzałbym jeszcze film, w którym główna bohaterka przebywająca w więzieniu, jest wykorzystywana seksualnie przez bandę zdegenerowanych lesbijek.
Zgadnijcie kogo chciałbym widzieć jako inspirację dla głównej roli w tym filmie ??

dillinger79

Hahah dobre xD

HardkorX

Własnie mówią w TVN24 że inspirowała sie tym filmem ;)
HardkorX gratulacje, ty byleś pierwszy:D

pepetka1

Hehe a dzięki dzięki :)

ocenił(a) film na 6
HardkorX

Mam nadzieję, że nigdy w Polsce nie powstanie film oparty na tychże faktach. Już powstał, trochę wcześniej niż "dokument", ale to mi wystarczy.

HardkorX

K.....aaaaa,co za gniot, dawno takiego bagna nie ogladalam.....scenariusz,dialogi....pogratulowac tylko Katarzynie W. gustu:D

HardkorX

Pewnie tak bo pisali ze lecial w TV kilka dni przed zbrodnia, obejrzalbym ten film z ciekawosci i porownania obu historii, ale np na IMDB zagranicznym portalu filmowym, film ma naprawde zbyt wiele kiepskich recenzji, wiec pewnie jest marny na filmwebie jest o nim glosno z powodu Katarzyny W. wiec wolalem gdzie indziej o nim obiektywnie poczytac

Gibson69

Ja obejrzałam film rok temu, akurat świeżo po "przyznaniu się" Kasi do winy, nie ukrywam, że też dlatego, bo slyszałam dużo opinii o podobieństwie do sprawy z Sosnowca. I w sumie według mnie film dość dobry, ciekawy. Fakt, że oglądałam go głównie pod kątem - "co się zgadza ze sprawą Madzi", ale jednak źle nie oceniam.

HardkorX

SPOILER. I mam po filmie.

ocenił(a) film na 6
Cleaa

Ja też :/

ocenił(a) film na 5
trancefan1986

Gdybym nie wiedział że film jest z 2006 roku to bym powiedział że to właśnie film jest inspirowany historią z Sosnowca a nie odwrotnie.

HardkorX

I od razu spoiler :D każdy zna historię Waśniewskiej więc jak napiszecie taką notkę jak ta to już od razu każdy pozna zakończenie filmu :P a szkoda, bo jeszcze go nie oglądałam w przeciwieństwie do Was :P proszę piszcie SPOILER jak zamierzacie spoilerować :p

FendiAurelie

Że co? nic nie opowiadałem qrwa o filmie, tylko napisalem ze czerpala wskazowki z tego filmu, więc bez przesady jak najabrdziej film mozna ogladac !!!!!

HardkorX

Proszę nie klnij, to po pierwsze, bo ja napisałam luźnym, żartobliwym tonem, to po co się unosić? :) jak widzę w filmie kobietę, która przychodzi na posterunek i mówi, że jej dziecko zostało porwane, a widzę Twój komentarz na forum to jakie skojarzenie mi się nasuwa? UWAGA SPOILER: Ta kobieta zabiła swoje dziecko i wmawia wszystkim, że zostało porwane, tak jak to zrobiła K.W. :) tym samym znam zakończenie filmu z powodu tego, że przeczytałam nagłówek Twojego komentarza ;) nic się oczywiście nie stało dlatego nie klnę i się nie krzywię, ale uprzejmie proszę abyście uprzedzali o spoilerach ;)

HardkorX

Bez obrazy... ale myślę że tylko bezmózgi motłoch czyta Super Express... taki to szmatławiec @:-)

gandalfszalony

I jeszcze jedno...

loża szyderców i ekspertów wszelakiej maści od każdego tematu postawiła kosy na sztorc i wyciągnęła zardzewiałe widły z szaf @:-(

... to a propos Sosnowca. Czyli polowanie na czarownicę czas rozpocząć.

gandalfszalony

Drogi Gandalfie xD ja tylko przekazuje info i nie czytam SE a ty skoro mowisz ze taki to szmatławiec to skąd wiesz ? bo ktoś ci powiedział?pewnie czytałes hahahahahah

HardkorX

Pewnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones