PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161685}

Komary śmierci

Skeeter
4,1 120
ocen
4,1 10 1 120
Komary śmierci
powrót do forum filmu Komary śmierci

Nie oglądajcie tego syfu. Naprawdę, jako miłośnik filmów tego pokroju, stwierdzam z pełną
odpowiedzialnością, że ten film jest spie*dolony na całej linii. Dla kontrastu „Mosquito” wyciska
z tematu tyle rozrywki, ile tylko się da. „Skeeter” jest powolny, brak w nim scen gore, scen z
komarami jest mało i są beznadziejne. Komary są nie wielki, a ich ofiary mają tylko krwawe
ślady po ugryzieniach, nie są jdnak wyssane do cna (jak to miało miejsce w „Mosquito”).
Fabułą jest daremna i nieciekawa. Bohaterowie są nijacy. Wpleciono masę
melodramatycznych scen, do bólu kiczowatych. Dialogi boli w uszy. Ten film jest tak tandetny,
że ciężko uwierzyć, że ktoś mógł na poważnie coś takiego wyreżyserować. Ze strony reżysera
nie da się wyczuć choćby cienia dystansu. Film męczy niemiłosiernie, naprawdę nie chciało mi
się nawet z niego śmiać, po prostu chciałem, aby wreszcie się skoczył. Ale przyznać muszę, że
nakręcono go nawet znośnie. Budżet chyba był, by wszystko „wygląda” nawet ok. Tym większa
szkoda, że pieniądze i sprzęt poszły na taki syf. Dwa lat później Gary Jonem pokazał jak
powinien wyglądać b-klasowy horror o zabójczych komarach. I trzymajcie się tamtej produkcji,
bo tutaj naprawdę nie ma czego szukać.

kangur_msc_CM

Nie wiesz może czy film Mosquito (1995) wyszedł w Polsce na kasecie vhs z lektorem?

ocenił(a) film na 2
lux68

Nie wiem, ale pamiętam, że kiedyś leciał w TVP1. Z resztą na co komu lektor, wystarczy znać angielski na poziomie podstawówki, żeby zrozumieć tą skomplikowaną historię :D

kangur_msc_CM

nie chodzi tu o moją znajomość angielskiego bo ona jest na dobrym poziomie, ja po prostu zbieram filmy z polskim lektorem - przeważnie na kasetach, ale czasem też na dvd.

kangur_msc_CM

tak leciał kiedyś na tvp1 w nocy i go nagrałem nawet, a kasetę mam do dziś i gdyby nie fakt że odtwarzacza już nie mam to chętnie bym odpalił i obejrzał bo Mosquito to dobry film a nie wiem jak go znaleźć w sieci . Natomiast Skeeter to wielkiej klasy gówno i mimo że jestem fanem złych filmów to ten nawet w tej kategorii nie ma się czym bronić co tylko świadczy o jego słabości.

maurycy_86

Jak byś miał możliwość u kogoś zgrać ten film do wersji pliku avi to chętnie się wymienię na jakiś inny unikatowy horror z lektorem.
pozdrawiam

lux68

Sam o tym myślałem tyle że miałem przeprowadzkę i teraz kasety vhs mam gdzieś upchane głęboko w komórce i nie potrafię ich zlokalizować. Gdy jednak to w końcu zrobię, zajmę się konwersją i jakby udało mi się go zgrać, to dam ci znać. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
lux68

Wyszedł na VHSie z lektorem. Wczoraj oglądałem. Niezła uczta.

czlowiekmelon

Mówisz o "Komarach śmierci" (1993)

http://www.filmweb.pl/film/Komary+%C5%9Bmierci-1993-161685

czy o

"Mosuito" (1995)

http://www.filmweb.pl/film/Komary-1995-214944

?

Z tego co wiem "Mosquito" nie wyszedł u jedyna wersja z polskim lektorem leciała w tv, bodajże na Polsacie.

pozdr

ocenił(a) film na 3
lux68

A wybacz. Pisałem o Komarach Śmierci. Pomyłeczka.

czlowiekmelon

Spoko tak tylko dopytuję bo usilnie szukam "Mosquito" z lektorem. Według tego co inni pisali film leciał i na tvp1 i na polsacie.
pozdr

kangur_msc_CM

Prosimy o więcej filmów typu Mosquito!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones