PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734392}

Komuna

Kollektivet
6,4 6 214
ocen
6,4 10 1 6214
5,7 19
ocen krytyków
Komuna
powrót do forum filmu Komuna
berni_

Aż tak cię baba zdominowała? współczuję ;-)

Nnorm

Zgadzam się. DO KUCHNI KOBIETO !

berni_

nie daj się!!!

berni_

Samo życie.

berni_

To zostaw i nie wchodź w związki. Nie warto. A sprowadzanie dzieci na ten świat to grzech.

Asmodeusz_Seth

O czym Ty bredzisz? Mi chodzi o film. Wymyśliła, żeby "pobawić się" w taki dom, ale gdy facet chciał też się zacząć bawić, to wtedy problemy.
A co do dzieci, to oczywiście że ich nie chcę. Nie każdy musi być dzieciorobem.

berni_

Może i bredzę. Przepraszam. Trochę jestem ostatnio sfrustrowany tym jak ludzie się wikłają w innych ludzi i tym, co potem z tego wychodzi. To co facet chce, a co powinien, to co baba chce, a co powinna i jak potem oni dochodzą do (nie)porozumienia... to wszystko, nawet w głupich filmach, zaczyna się robić po prostu straszne. Ale to raczej nie miejsce na takie dysputy.

Też nie chcę dzieci. Nie dlatego, że nie lubię, ale dlatego, że nie chcę więcej cierpienia sprowadzać na ten świat. Może przesadzam, ale ludzie, nawet ci dobrzy, potrafią tworzyć ogromne zło w swoich prywatnych domkach, nawet o tym nie wiedząc, i potem to się przesącza na dzieci. To jest dramat. Ale to tyle.

ocenił(a) film na 6
berni_

Nie było to to samo. W komunie to każdy z każdym, a mąż po prostu wymienił żonę na nowszy model tzn. tylko z tą młodszą sypiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones