PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 638
ocen
6,4 10 1 95638
6,0 33
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

Film spoko, ale...

ocenił(a) film na 7

Jak dla mnie zbyt szybko napotkali Konga. Ledwo wlecieli nad wyspę i już się pojawił. Kompletnie zabrakło budowania jakiegokolwiek napięcia, zero klimatu tajemnicy.

ocenił(a) film na 7
lostek815

I właśnie dlatego, że szybko się pojawił (na co liczyłem), wyszło lepiej (bo inaczej, niż zawsze)...

lostek815

Wolę, żeby pojawił się za szybko, niż gdyby mieli przez cały czas budować napięcie, ukrywać potwora aż do finału kiedy już wszyscy zdążymy się znudzić filmem, jak to było w Godzilli z 2014 (który swoją drogą należy do tego samego cyklu co Kong).

ocenił(a) film na 7
lostek815

No, bo przecież zupełnie nie o niego chodziło w tym filmie chyba, prawda?
Raczej chciano coś innego pokazać, po co budować napięcie na czymś, co jest znane wszystkim od 70 lat?

lostek815

Bo obecnie wielu widzów ma bardzo krótki czas koncentracji i uwagi. Nie daliby rady do końca

ocenił(a) film na 8
kahna_filmweb

No niestety, a szczególne nastolatkowie czyli główny zapełniacz sal kinowych w stanach.

ocenił(a) film na 8
lostek815

Kong to nie Predator żeby budować wokół niego jakieś napięcie to 30 metrowa małpa, chowanie kogoś takiego to jak lizanie lizaka przez szybę .

ocenił(a) film na 8
Dimetro

Ogladales scene po napisach?

ocenił(a) film na 8
lostek815

Według mnie to jest olbrzymia zaleta filmu, w King Kongu z 2005 roku musieliśmy czekać godzine by zobaczyć tytułowego konga a tutaj bez zbednego przedłużania przechodzimy do akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones