PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651096}

Koniec świata

End of the World
3,5 485
ocen
3,5 10 1 485
Koniec świata
powrót do forum filmu Koniec świata
FranzHalski

Do oglądani na TV Puls

ocenił(a) film na 3
FranzHalski

rany.... troche mi sie nie chce na tym siedziec... juz leci nie? jak sie zaczeło? siedzę teraz na polsacie i końcówke szlanej pułapczynki oglądam :)

hapibo

Na początku gościu bawił się z star wars z drugim gościem, i był inteligentny dialog o Ufo.

ocenił(a) film na 3
FranzHalski

elektrostatyczne opaski na reke? co to znaczy???

hapibo

kurz przyciągają i dlatego można się nie myć przez dwa tygodnie

ocenił(a) film na 3
FranzHalski

buhahahahahahahahahahaha!!! nie jestem w stanie tego oglądać :) żeby tam jeszcze łaził jakis potwór... :) przyjemnego oglądania :) i DOBREGO na dzisiejszy dzien :)

hapibo

Dzięki :)

hapibo

Jeśli jeszcze nie widziałaś, to żałuj, bo film jest boski. Dużo lepszy od Rasy. Świetna gra konwencjami z filmów katastroficznych. Dla mnie mega komedia.

ocenił(a) film na 3
xena_4

nie widziałam, może kiedyś z nudów jak poleci to zobaczę :) a podobno dobry był, zobaczymy :)

FranzHalski

Jest moc i jest wiedza! Gumowe opaski na pewno zadziałają jako izolatory ;P
Jestem ciekawa jak się ta impreza rozkręci. Ten opad kul plazmowych wygląda jak jakiś dobrze zaplanowany atak z kosmosu.
Dobra, zaczęło się.

gosiaheaven

plazmowe kule ? o widzę że się wczułaś w scenariusz, bo mi to raczej wygląda na Elektro lasero coś, plazma jak wiemy z fizyki powinna mieć temperaturę z rzędu 4000 c i mieć wręcz białe ubarwienie a nie błękitne i jeszcze iskry, ale pewnie w scenariuszu pewnie było że to plazma czy coś.

FranzHalski

W scenariuszu plazma :) Przynajmniej w opisach.
To mi raczej wyglądało na kule fal elektromagnetycznych o wysokiej gęstości. Takie to mogłyby by mieć z parę mln stop. Celc.
Haha. Pilota spaliło na węgiel ale polimerowa zawieszka do kluczyka nawet nie osmolona. :)

W sumie to kanadyjski film, więc nie ma co się czepiać. Oni to chyba mają podobne poczucie humoru co Czesi. O właśnie, jakiś film s-f lub katastr. z czeskiego pktu widzenia znacie, polecacie? Jest coś takiego?

gosiaheaven

czeski SF oj będzie długo szukać, bardziej jeśli chodzi o podobne podejście to coś można szukać w kinie serbskim.

ocenił(a) film na 3
FranzHalski

Film że hej.

FranzHalski

Ponowna emisja w poniedziałek 15.06, o 20:00 na Tv Puls2.

Valdoraptor23

albo jednak mogę...

Valdoraptor23

O nie ;_; zapomniałem ze to Puls 2 którego nie mam xD

Valdoraptor23

ooo ktoś od nas - ktoś analizuje filmy katastroficzne :D

movies_2

Do środka, szybko, tam się schronicie... i przy okazji coś kupicie... Chamska reklama.

okey jedyny nie mam Pulsu 2 a najwięcej komentuje :P

ocenił(a) film na 3
movies_2

witajta :)
ktos to ogląda? :)

hapibo

Tylko ja ;( ehhhh super jest. zajebiscie.

Witaj :) Tylko ty :o

movies_2

Święto wielkie! pokazano Trailer Dishonored 2 czyli kontynuacji gry którą ośmielę nazwać najlepszą w jaką grałem! https://www.youtube.com/watch?v=UnsDyv-TtJg

to trzeba ten zwiastun godzinami oglądać

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

o, jest nas wiecej :)

Valdoraptor23

Witam! Spóźniłam się :-( pewno koniec (świata) niebawem...

ocenił(a) film na 3
Zoe_5

pewnie tak :)ale babci szkoda :)

hapibo

Wybaczcie, ale na CBS Drama Kelly rozstaje się z Brandonem - muszę to obejrzeć:-)

ocenił(a) film na 3
hapibo

nie próbuj mnie wykiwać i plecami sie obrócił do niego, tak tak, szczyt inteligencji :)

hapibo

Koleś pewnie miał w strzykawce truciznę która po poprawieniu smaku potrawy staje się niegroźna, jednak po wstrzyknięciu w żywy organizm jest śmiertelna.

To nauczka żeby nie hodować bydła w ośrodkach i szpitalach.

movies_2

Ten film jest nieoglądalny!

Zoe_5

W sumie tak, ale na plus odniesienia do filmów :)

movies_2

Oglądam od kilku minut ... czy ten jeden gość jest kosmitą???

Zoe_5

Nie :D Czemu :P ?

movies_2

Ten Steve czy jak mu tak ... jakoś tak się dziwnie zachowuje i robi "kosmiczne" miny :-)

FranzHalski

''Wystarczy żebym ja ocalał''

Pier**lić uprawy, druga osobę bez której do końca życia będzie nudno, telewizje bez której będzie jeszcze nudniej i internet bez kwejków... YouTubów... taaa... Ja przeżyje i to mi wystarczy, do tego mam ten złoty zegarek który ukradłem.

movies_2

A to jednak masz Puls 2? :-)

Zoe_5

Oglądam na stronie internetowej online :P

movies_2

Sprytnie!

Zoe_5

hehe tak samo jak zrobić bunkier z jedynym dostępem powietrza przez wentylatory połączone ze światem zewnętrznym :P

movies_2

:-)

Film jest przeuroczy, ale ja jednak nie dotrwam do końca:-( Sen silniejszy ode mnie:-) Muszę za nim podążać!

Zoe_5

okey, dobranoc ;) :D
Erotycznych :D :*

movies_2

O_O !!! :-o !!! Dobranoc! :-)

Zoe_5

Co takie minki robisz :D ?
< chodzi o o_o i :o >

ocenił(a) film na 3
movies_2

o rany!!!! ale efekty specjalne!!!
lepsze niz w armagedonie!!! hahahahahahhahahaha :)))))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones