PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156468}
7,7 497
ocen
7,7 10 1 497
Koniec wieku: Historia The Ramones
powrót do forum filmu Koniec wieku: Historia The Ramones

Stephen King musiał lubieć The Ramones, bo w "Smętarzu dla zwierzaków" ( albo z innego tłumaczenia "Cmentarzu zwieżąt" ) wykorzystał fragment ich utworu - "Hey ho let's go" - jakoś tak to szło;
Nie wiem wiele o tym, ale wygląda na to, że The Ramones w związku z tym zadedykowali tej powieści ( świetnej! ) piosenkę.

ocenił(a) film na 10
moody_mic

świetny film o najlepszym zespole na świecie, szkoda, że zostaje doceniany (zespół) dop

ocenił(a) film na 8
yuri18

Dodaję coś po 6 latch od ostatniego wpisu :D Ale w filmie jest dokładnie powiedziane, że protoplaści jakiegoś gatunku często przechodzą, bez echa, dopiero, ci, którzy przychodzą później osiągają większe sukcesy. Moim ulubionym zespołem także jest The Ramones. Szkoda, że nie było mi dane nigdy zobaczyć ich na żywo.

ocenił(a) film na 8
moody_mic

Hmmmm wydaje mi się że lubiał ramones bo raz piosenka Pet Sematary na ścieżce dzwiekowej , 2 w własnej książce pt: ,, Martwa Strefa'' wspomina o The Ramones , nie wiem czy to z powodu że ich lubiał czy akurat wspomniał o pojawiającym się nowym gatunku muzycznym. 3 Druga część ,,Smetarzu dl Zwierzaków'' również zawiera utwór The Ramones-Poison Heart

ocenił(a) film na 9
crimsonghost

Owszem, Stephen King jest po dziś dzień wielkim fanem The Ramones. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones