PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229151}

Konik Garbusek

Konyok-gorbunok
7,8 583
oceny
7,8 10 1 583
Konik Garbusek
powrót do forum filmu Konik Garbusek

film mozna znalezc w sieci handlowej Makro pod tytułem iwan i zaczarowany kucyk. sposob w jaki zaadoptowano tę bajkę nie jest jak dla mnie w 2007roku do przyjęcia - wydanie vcd, dubbing porównując chociażby do współczesnych tytułów - średni. Wydawca mógł to zrobić dużo lepiej !

ocenił(a) film na 10
k_loko

Film został wydany również na DVD w serii "Bajki z mojego dzieciństwa" (szczegóły na www.propaganda.com.pl), chociaż tutaj do jakości również można mieć zastrzeżenia. Ponieważ wspomniana bowiem seria pierwotnie ujrzała światło dzienne na Zachodzie, toteż rosyjska ścieżka dźwiękowa zastąpiona została angielskim dubbingiem (chociaż, trzeba to przyznać, w doborowej obsadzie, bo wśród podkładających głos znajdziemy takie nazwiska jak: Shirley MacLaine, Kirsten Dunst, James Belushi, Jessica Lange, Timothy Dalton czy Micke Rooney), zaś w polskiej wersji językowej mamy do czynienia z czymś, co można nazwać "półdubbingiem" (dwójka aktorów podkłada wszystkie głosy, podczas piosenek w tle słyszalna jest "oryginalna" wersja językowa).
Najmniejszych zastrzeżeń nie można mieć wszelako do jakości obrazu, o którym wydawca już na pudełku informuje nas, iż został on "odrestaurowany cyfrowo".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones