PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603260}

Kontrabanda

Contraband
6,8 43 786
ocen
6,8 10 1 43786
6,7 6
ocen krytyków
Kontrabanda
powrót do forum filmu Kontrabanda

8/10

ocenił(a) film na 7

bardzo dobry film, jako kino sensacyjne sprawdza się znakomicie; sprawnie zrealizowane, dobra fabuła, nie wiem jednak jak wypada w porównaniu do oryginału; oglądało się nieźle, sporo akcji, trzyma w napięciu, świetna obsada
Moja ocena: 8/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Waśnie..ogląda się świetnie. Wiadomo film sensacyjny, więc nie oczekujmy tutaj wiele. Dla mnie muzyka była super jak na ten film. Takie wstawki muzyki ala Deus Ex:HR :) Duży plus za to.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Pełna zgoda, dałem 8.

ocenił(a) film na 7
Pauleta

hmmm do oryginału ... więcej urozmaiceń ma . i generalnie ciut lepszy więcej się dzieje .

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Również się zgadzam. Wykonane wedle prawideł z nutką polotu. Momentami nawet przywodzi na myśl "Gorączkę" (prowadzenie kamery, tło dźwiękowe etc.). Do ostatniej minuty w napięciu. I o to chodzi w sensacji.

ocenił(a) film na 8
manuka

zmieniam trochę swoje zdanie po obejrzeniu oryginału pt. "Reykjavik-Rotterdam".
załosne jest jak dosłownie zerżnęli Amerykanie scenariusz tego obrazu i przełożyli na swoją tylko scenografię
żałosne

ocenił(a) film na 9
manuka

Bardzo dobre kino akcji.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Zgadzam się w 100%. Dla mnie film bomba poszedłem na film sensacyjny i to dostałem.
A poza tym bardzo lubię Marka Wahlberga!!! Swietna rola w filmie Fighter!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones