PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603260}

Kontrabanda

Contraband
6,8 43 772
oceny
6,8 10 1 43772
6,8 5
ocen krytyków
Kontrabanda
powrót do forum filmu Kontrabanda

Końcówka która go kompletnie zrąbała. Pomijając fakt że główny bohater miał przez całą
podróż wielkiego farta dało się przeżyć gdyż nie takie filmy się oglądało. Jednak motyw z
Happy Endem gdzie żona praktycznie zmartwychwstaje i nagle szybko wraca do zdrowia i
każdy jest szczęśliwy.Jak dla mnie ten film mógłby być bardziej realny i mroczny a nie tak
przesłodzony. Mimo wszystko uważam że to dobry film i warto go obejrzęć

ocenił(a) film na 6
Crips187

Nie wróciła tak szybko to zdrowia. Wydaje mi się że ta ostatnia scena dzieje się jakoś dużo później, gdy już sprzedali obraz. Bo to chyba nie jest ten sam dom, w którym mieszkali na początku. Ale racja, to że ona przeżyła jest dosyć śmieszne, bo tak długim braku przytomności raczej by nie wróciła do pełni zdrowia.

ocenił(a) film na 7
Crips187

Fakt, końcówka dziwna, ale zakładając że jest to dość dobry film akcji z happy endem (film o typowym twardzielu któremu po prostu wszystko się udaje), naciągnąłem nawet na "ósemkę", choć "7" jest jak najbardziej sprawiedliwa ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones