PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603260}

Kontrabanda

Contraband
6,8 43 772
oceny
6,8 10 1 43772
6,8 5
ocen krytyków
Kontrabanda
powrót do forum filmu Kontrabanda

bardzo czekam na ten film, 28 Maja za 4 Dni ale jakos wytrzymam, musze zobaczyc ten film :D

PawelKora

Już jest :)

GreaTskY

Nie dopiero 28 Maja!

ocenił(a) film na 8
PawelKora

film jest juz greatsky ma racje

faza22221

Jak jak 28 Maja wychodzi to nie mozliwe, ja na Allegro film juz zamówiłem

ocenił(a) film na 8
PawelKora

dziwne wlasnie go skonczyllem lukac na ES jest

ocenił(a) film na 7
faza22221

ja już też widziałam ten film na chom. iku jest od dawna i to z napisami nawet

ocenił(a) film na 8
czarnawm

a my mowimy chyba o lektorze.no ale nie wazne grunt ze jest :)

ocenił(a) film na 7
faza22221

z lektorem też pewnie się znajdzie, a jest już od dość dawna , chyba z miesiąc temu go oglądałam

czarnawm

O czym wy gadacie, przecierz premiera dopiero 28 i wtedy jest Flm dostępny, nigdzie indziej go nie ma Ludzie!

ocenił(a) film na 4
PawelKora

chyba z kimś jest coś nie tak - haha

Japan_2

Film jest od wczoraj dostępny w sieci z lektorem :) sam oglądałem wczoraj.

ocenił(a) film na 7
PawelKora

CZŁOWIEKU KILKORO LUDZI MÓWI TOBIE , ŻE DOSTĘPNY JEST JUŻ W SIECI OD DAAAWNA A TY SIĘ WYKŁÓCASZ!! sama widziałam ten film ponad miesiąc temu jak chcesz mogę na priva podać Tobie adresy skąd można sobie ściągnąć każdą wersję jaka sie Tobie podoba!!!!!

czarnawm

Ale jak przecierz Premiera na DvD 28 Maja i kazdy na DvD sobie wtedy Kupuje, a nie wszyscy niby nie legalnie JAKOS ogladaja w jakis nie wiadomy sposób.

ocenił(a) film na 7
PawelKora

o.O Ty tak na serio czy żartujesz?! ściągasz film i oglądasz na kompie czy na tv jak zgrasz na płytę czy pendriva, czego tutaj nie rozumiesz?

czarnawm

;O jak sciagne? ja sciagam czasem z Chomykuj Seriale(za kase) a tak zadnych innych filmow nie sciagam, Wole z DODATKAMI na DvD sobie kupic 40/50zł to nie majatek chyba co!!?

ocenił(a) film na 7
PawelKora

no ja Cię stać na wydawanie tyle kasy aby zobaczyć film który można mieć za darmo bądź za grosze... poza tym jeśli miałabym wydać tyle kasy na film na dvd to wolałabym wydac siano na zobaczenie filmu w kinie

czarnawm

to ty do kina nie chodzisz? ja co tydzien!!! nie bylo by miesiaca jak nie bylem w kinie

ocenił(a) film na 7
PawelKora

Ale psioczenie... Po co w ogóle się wykłócasz? Film jest dostępny w sieci - z lektorem. Wystarczy tylko poszukać i, o dziwo, zwykle nie zajmuje to więcej niż trzy minuty.
O tutaj: h t t p : / / w w w . e k i n o . t v / f i l m , K o n t r a b a n d a - C o n t r a b a n d - 2 0 1 2 - L e k t o r - P L , 2 7 8 4 1 . h t m l
I nie zapomnij spacji usunąć w powyższym linku.

Btw. Mam wrażenie, że to taki typowy trolling.

ocenił(a) film na 7
nietuzinkowo

Gość ma coś poważnego z baniakiem. Wystarczy zobaczyć jak ocenia filmy. Kac Wawa i Wyjazd Integracyjny na 10. :D

ocenił(a) film na 7
popas1

Od razu z baniakiem... Po prostu taki kolejny malutki troll D:.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones