PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603260}

Kontrabanda

Contraband
6,8 43 772
oceny
6,8 10 1 43772
6,8 5
ocen krytyków
Kontrabanda
powrót do forum filmu Kontrabanda

....Bo w końcu jest Mark Wahlberg i Kate Beckinsale :)

Dymiano

chyba chciales powiedziec Ben Foster. Wahlberg to drewno i tylko dla Bena obejrze ten film

danteusz

Wahlberg drewno ???????????? ,chyba ci się pomyliło z Fosterem

Dymiano

wymien jedna dobra role wahlberga. z 2 strony masz genialna role Fostera w serialu Six Feet Under, swietny jako Charlie Prince z 3 :10 to yuma czy bardzo dobra rola w Alpha Dog. Walhberg moze mu co najwyzej buty lizac.

danteusz

2 nominacje do Oscara to niby skąd się wzięły ??? .Chciałeś jedną dobrą rolę Wahlberg'a, to nie ma problemu kreacja Dignama w "Infiltracji" został za tę rolę nominowany do Oscara !.Do Fostera nic nie mam ,ale Wahlbergowi raczej do pięt nie dorasta !

Dymiano

oskary są często naciągane, a Wahlberg to słabizna

danteusz

Oprócz 3:10 Yuma i Alpha Dog zagrał dobrze w Osaczonym, jak dla mnie nawet lepiej niż w Yumie. Świetną rolę miał też w Punisherze ;)

danteusz

Jak dla mnie dobry był w Strzelcu, Czterech Braciach czy starszym już Strachu.

ocenił(a) film na 7
KeiChan

Boogie Nights i Infiltracja to jego najlepsze :) Może nie jest mistrzem mistrzów, ale na pewno też nie "drewnem" bo choć miał małą rolę w Infiltracji to zajebixxe zapadł mi w pamięć, więc nominacja jak najbardziej zasłużona była.

ocenił(a) film na 6
kaziulek

nie no obaj są spoko po co kłótnia który lepszy.

ocenił(a) film na 5
Dymiano

ale ta Kate Beckinsale to kompletnie nie do rozpoznania, w ogóle jej nie poznałem w tym trailerze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones