PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603260}

Kontrabanda

Contraband
6,8 43 772
oceny
6,8 10 1 43772
6,8 5
ocen krytyków
Kontrabanda
powrót do forum filmu Kontrabanda

Wybieram się do kina i zastanawiam się czy warto na ten właśnie film? Niech ktoś kto go widział doradzi mi, bardzo proszę :)

ocenił(a) film na 8
kaziulek

Ja go nie widziałem ale z taką obsadą i po trailerze nie ma innej mozliwości - IDĘ. Tobie też radzę na pewno poniżej 7 nie zejdzie.

ocenił(a) film na 7
korasHC

Mam taką nadzieję, że film będzie wart chociaż tej 7, jak nie to zwracasz za bilet Mr. korasHC ;p

ocenił(a) film na 8
kaziulek

HEHEHEHEHEHE.....................będzie dobry, pozatym pieniądz rzecz nabyta.

korasHC

nie ma sprawy "pieniądz rzecz nabyta: nie pogniewam się za 500, za 100 mogę.

ocenił(a) film na 7
kaziulek

Właśnie wróciłem z kina. Film to typowa akcja, przewidywalny i ofc z happy endem. Prawie nic mnie nie zaskoczyło. Niektóre naciągane motywy. 7/10 moge dac.

ocenił(a) film na 3
kaziulek

(SPOILER) Nie radzę wybierać się na ten film do kina. Lepiej spokojnie poczekać do jego premiery w telewizji. Arcydzieło to jest denne, przewidywalne, brak w nim jakiekolwiek logiki (podkreślam jakiejkolwiek) Niektóre wydarzenia są po prostu komiczne. Pod koniec filmu to już się czułem jak na komedii, i tutaj nasuwa mi się pytanie czy z odległości 100 metrów można usłyszeć dzwoniącą komórkę (znajdującą się w worku foliowym), przy pracującej gruszce która w tym czasie zalewa ją betonem ? Szkoda czasu, obsada może dobra (to mnie skusiło) ale potencjał zupełnie zmarnowany. Liczyłem na dobry film, a obejrzałem papkę sam nie wiem dla kogo. 3/10 to maks co to to może dostać.

ocenił(a) film na 1
kaziulek

Jednym słowem "TRAGEDIA" ;(

ocenił(a) film na 3
kaziulek

Film koszmarny i bez polotu. Możemy w nim znaleźć wszystko to co najgorsze w Amerykańskiej kinematografii !!! Szkoda wydawać kasy na bilety, lepiej kupić butelkę wina za te pieniądze, będą lepiej wykorzystane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones