PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 740
ocen
7,5 10 1 44740
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

Jeden z moich ulubionych filmów europejskich. Znakomity dramat (bo choć chwilami zabawny to przecież to nie komedia) o człowieku uwiezionym przez własne obawy, który nie ma sensu życia. A może to sposób na życie głównego bohatera który nie chce brać udziału w wyścigu szczurów tam na górze?

rony123

Będąc w Budapeszcie i widząc kontrolerów to od razu mi się przypomniał ten film. Nie wiele się chyba zmieniło od tego czasu w metrze, bo nawet tak samo ubrani byli :)

ocenił(a) film na 7
artekman

Ja lubię ten film choćby ze względu na miejsce, w którym został nakręcony. Mam wielki sentyment do Budapesztu. Gdy tam mieszkałam (w 2010r.) nigdy nie zdarzyło mi się, żeby kontrola biletów miała miejsce w wagonach, ale zawsze przy bramkach, przed wejściem, no, ale może coś się od tamtego czasu zmieniło.. A co do samego filmu, naprawdę mi się podobał (daję 7/10) a muzyka wręcz wymiata!

rony123

Podoba mi się twoja wypowiedź, nie stwierdzasz autorytatywnie że coś się w filmie działo/nie działo ( - morderca był alter ego bohatera! - nie, to bohater był mordercą! - nie, to bohater był alter ego mordercy! ) . Mam o filmie takie samo zdanie :)

ocenił(a) film na 10
_Tymon_

Myślę, że sensu życia to on szuka. I odwagi.
I czeka na Królika, który wyprowadzi go do światła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones