PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 715
ocen
7,5 10 1 44715
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

Ale żeby go obejrzeć muszę mieć odpowiedni klimat, bo ten film ma swój własny specyficzny klimat. Jakże wspaniały! Za każdym razem ten film wzbudza we mnie zachwyt - kawał fantastycznego kina! No i tam muzyka - absolutnie genialnie dopasowana, to świetny przykład idealnej ścieżki dźwiękowej. Film pozostawia człowieka w lekkim otumanieniu, a pierwszy seans zostawia niezatarte wrażenia. Już dawno żaden film nie wzbudził w gronie znajomych takich dyskusji, jak ten :-). Dodatkowy plus - fajnie było przejechać się metrem budapesztańskim i trafić przypadkiem na niektóre ze stacji pokazanych w filmie :-). I nawet kontrolę miałam - choć odbywała się zdecydowanie mniej spektakularnie niż te filmowe.

ocenił(a) film na 10
KrecikJ23

Poruszyłeś aż tyle wątków, ciężko się do tego odnieść. Ale tak. Klimat jest wspaniały. Za każdym razem budzi we mnie podobne odczucia. Widziałem go 12 razy. Niezmiennie zakochany w Szofi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones