PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241192}

Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

Cinderella III: A Twist in Time
6,5 7 022
oceny
6,5 10 1 7022
Kopciuszek 3: Co by było gdyby...
powrót do forum filmu Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

Pytanie

ocenił(a) film na 9

Ja czegoś nie rozumiem a mianowicie w 2 Anastazja ma piekarza a tu znów jest wolna... To jak w
końcu? Zdradziła go z księciem czy rozwód wzieła?

A ten z binoklem to Duży książe czy Arcyksiąże?

ocenił(a) film na 7
JanetJ777

chyba Arcyksiąże

JanetJ777

Mnie też zastanawia jak to z Anastazją i z tym piekarzem...

ocenił(a) film na 7
JanetJ777

Mi się wydaje że z tymi częściami to powinno być na odwrót.. Ta cześć Kopciuszka (Co by było gdyby) powinna być na drugim miejscu a "Kopciuszek: Spełnione marzenia " na 3 i z zawartymi wątkami stanowiłby wspaniałe zakończenie historii

ocenił(a) film na 9
crist333

To wtedy pozostaje pytanie jaką wersje Kopciuszka czytałaby myszkom dobra wróżka oraz czemu Anastazja miała pozytywkę a nie muszelkę od króla? Ale zgadzam się z Tobą.

JanetJ777

Przecież w drugiej części Anastazja nie zmieniła się na dobre. Miała miłe momenty i przygodę, ale przecież to nie była miłość na całe życie, raczej zauroczenie. Czuła wdzięczność do Kopciuszka, ale to było oczywiste że wróciła do rodziny i się jej nie wyparła. Inaczej mówiąc, zaczęła się zmieniać, ale wciąż była złą przyrodnią siostrą, aż do trzeciej części. Nawet twórcy filmu zwrócili na to uwagę - oryginalnie chcieli, żeby to Griselda była siostrą która w tej części przejdzie metamorfozę, postanowili jednak przerzucić się na Anaztazję, bo ona swą zmianę ZACZĘŁA w drugiej części.

ocenił(a) film na 9
Thumbelina

To czemu sprzeciwiła się w 2 matce że go kocha?

JanetJ777

Nie sprzeciwiła się, że go kocha. Nigdy nie użyła takich słów. Sprzeciwiła się, ponieważ chciała sama decydować o sobie. Postawiła się swojej matce i poszła na bal z mężczyzną, z którym chciała. Nawet Macocha Kopciuszka nie wyparłaby się córki z takiego powodu. W trzeciej części Anastazja przechodzi ostateczną przemianę, a na napisach końcowych możemy zobaczyć że nadal ma kontakt z piekarzem.

Thumbelina

Według mnie jest tak jak powiedziała crist333 i JanetJ777. Ja też stosuję tę metodę. Najpierw oglądam Kopciuszka, później Kopciuszek: Co by było gdyby, a potem dopiero Kopciuszek: Spełnione Marzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones