PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37984}

Kopciuszek 83

Cenerentola '80
8,2 285
ocen
8,2 10 1 285
Kopciuszek 83
powrót do forum filmu Kopciuszek 83

mnie ogarnęła gdy przypadkiem "wpadłam" na ten film! Ale fajny był kiedy oglądałam go ponad 15 lat temu!!!! Ale ten czas leci! Pierre Cosso- kochały się w nim wszystkie moje koleżanki- włącznie ze mną.
Babski, świeytny film,żeby odreagować zły dzień

ocenił(a) film na 10
Lucynica

I krnąbrna Cindy też dużo ratuje.Byłoby tragedią,gdyby Cindi była milusia i słodka, jak głupiutka i naiwna.Dobre jest też to,że sam w sobie film ma kilkanaście fajnych scen by było się z czego pośmiać.Pierre tylko taki jakiś cukierkowaty.

ocenił(a) film na 10
Lucynica

Czy nie wiecie, gdzie można zdobyć ten film.
Też go bardzo lubię

ocenił(a) film na 7
stoki1

No właśnie, skąd go można zdobyć. Widziałam go z milion lat temu, obejrzałam kilkanaście razy, a kiedy musiałam oddac, to przegrałam cały film na kasetę magnetofonową. Uwielbiałam piosenki z tego filmu. Chciałabym zonbaczyć go jeszcze raz. PMÓZCIE !!

ewelizajda

Hej włąśnie go ściągnęłam, szukałam też bardzo długo bo to mój ogromny sentyment z dzieciństwa, spróbuj w wyszukiwarce wpisać Cenerentola `80 włoska wersja. Problemem jest natomiast znalezienie polskich napisów do niego. Ale warto obejrzeć !Polecam

czeresnia77

Cześć !
Dołaczam do klubu Kopciuszka 83 :)
Oglądałam go pewnie ze sto razy 100 lat temu i pozostała mi po tym filmie tylko kaseta magnetofonowa ze zdartą taśmą :(
Litości !! Podaj mi prosze link do tej wloskiej strony bo nie moge sobie poradzić ze ściągnięciem. Z góry dziękuję :):):)

ocenił(a) film na 9
czeresnia77

a mozesz go wyslac mi przez skypa prosze bardzo mi zalezy na tym filmie albo podac stronke bo ja szukalam ale nic z tego

ocenił(a) film na 8
Lucynica

witam
widzę, że wychodzę na szczęściarę, bo mam ten film :) co prawda na VHS i kopia jest już bardzo zjechana od wielokrotnego oglądania, ale lubię go włączyć i sobie pomarzyć :p

Sharlene

to masz wiele szczęscia ja miałem ten filmik na VHS ale oczywiscie jedna osoba porzyczyła i oddała po 3 latach kawalek zniszczonej czarnej tasmy heh choc jestem facetem to nie powiem film jest konkretny

ocenił(a) film na 10
Lucynica

Jeśli macie możliwość udostępnienia napisów do tego filmu to podajcie link gdzie można je ściągnąć ... bardzo proszę

ocenił(a) film na 9
Lucynica

mam ten film ale po niemiecku ma ktos napisy?? prosze o kontakt nebs04@interia.pl

ocenił(a) film na 8
nebs04

też kiedyś miałam na vhs ale kaseta była juz tak zjechana ze nie dało się oglądać :(

fenix

Ściągnęłam ten film z Emule, ale niestety napisów brak..jak by ktoś znał włoski mógłby przetłumaczyć chociaż ze słuchu...ale czy ktoś zna??

ocenił(a) film na 10
mala_syrenka

ludzie, jak ktos ma gdzies ten film to niech poratuje i wysle linki do niego! albo chociaz do napisow! od roku go szukam i znajduje jedynie niemiecka wersje ;/ mialam na vhs a kasete wcielo, wiec ratujcie!

nebs04

Czesc mam pytanie z jakiej strony masz film pt. kopciuszek mozesz mi wyslac linka albo namiary na niego!!!! bardzo cie prosze

nebs04

ja tez musze miec ten film moj e mail to dianczi@interia.eu prosze pomozcie

Lucynica

Witam! mam wielką prośbę, czy ma Pani ten film, bargzo chciałabym go jeszcze raz oglądnąć.

kaczorekiza

Jak będzie Pani miała to podaje mój numer konta kaczorekiza@wp.pl

kaczorekiza

niestety, stare dzieje- kiedyś sama szukałam i ... kicha :/ a też bym obejrzała...

ocenił(a) film na 9
Lucynica

film jest na emule albo na aresie jak wiecie gdzie mozna sciagnac napisy dajcie znac plissssssssssssssssssssss

magdalenaborowczyk

Faktycznie jest na eMule.
Włoska wersja jest na pewno i są jeszcze chyba jakies dwie inne ;)
Szkoda ze nie ma z polskim lektorem bo na VHS w takiej wersji krążył, mogłby ktos w TV wpaśc na pomysł i puścić ten film zamiast kolejnego Kevina;)

Pozdrawiam wszystkich.

ocenił(a) film na 9
Malooootki

wstawcie nam ten film chociaz z napisami plissssssssssssss

ocenił(a) film na 10
magdalenaborowczyk

mam z lektorem.
zrzuciłem z vhs-u.
niezła jakość nawet.

ocenił(a) film na 8
casic

a czy jest jakis sposob, zeby sciagnac od Ciebie ten film? od tak dawna go poszukuje, ze juz prawie stracilam nadzieje.....az tu nagle:)prosze napisz, ze to sie da jakos zrobic...i jak? z gory dziekuje...

ocenił(a) film na 10
casic

Film oczywiście posiadam.
Nowa edycja poszerzona wyglada tak :
http://www.youtube.com/watch?v=iFx2d6cIo_o

Na pytania odpowiadam: casic@o2.pl

ocenił(a) film na 10
casic

Proszę nie pisać do mnie w sprawie filmu.
Po incydencie z pewną osobą napewno nikomu nie udostępnie już kopi !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones