PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019131}

Kopciuszek i kamień życia

Ella and the Little Sorcerer
4,3 146
ocen
4,3 10 1 146
Kopciuszek i kamień życia
powrót do forum filmu Kopciuszek i kamień życia

Wnuczek (jak się to teraz pisze, lat 5), poinformował kilka dni temu, że w czwartek mają drugie w tym semestrze wyjście zorganizowaną grupą przedszkolaków, do kina. Jego recenzja, po dzisiejszym seansie. A zaklinał się, że film oglądał dokładnie, Iż, ogólnie mu się podobało, bohaterowie przeżywali sporo przygód, ale... w filmie nie pojawił się Kopciuszek. Tytułowy kamień również spełniał ponoć kontrowersyjną rolę. Ale ponieważ "recenzję" miałem z "drugiej gęby" (relacja mojego syna), postaram się dopytać o szczegóły przy najbliższej okazji, od bezpośredniego widza.

ocenił(a) film na 5
leszek_berszakiewicz

Wg mnie ten kopciuszek w tytule to chwyt marketingowy, w miejsce koociuszka mogli wstawić równie dobrze królewnę śnieżkę, czerwonego kapturka itd. Bajka jest produkowana przez Chińczyków

dominikmag

To jest sequel Kopciuszek. Historia prawdziwa. Nie ogladalem Kopciuszek i kamień życia, zakładam, ze jest tak, ze po prostu z racji bycia sequelem juz nie chcialo im sie dbac o to, zeby dziewczyna byla kopciuszkowata.

ocenił(a) film na 4
dominikmag

Filmweb mówi ze produkcja USA. A kopciuch jest ale pod pierwotnym imieniem - Ella (stąd mamy Cinder-Ella).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones