PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184151}
7,5 66 299
ocen
7,5 10 1 66299
7,8 22
oceny krytyków
Koralina i tajemnicze drzwi
powrót do forum filmu Koralina i tajemnicze drzwi

niemniej jednak film podobał mi sie. Pisaliście,że niczego nie uczy, że brak morału. Z tym nie mogę się zgodzić gdyż uważam że wręcz przeciwnie. Uczy, że trzeba zatrzymać sie na chwilę w codziennej rzeczywistości i obejrzeć sie od czasu do czasu w tył by docenić to co mamy. miłej nocy. pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Bartosz_EM

Dokładnie. Film jest bardzo pouczający i moim zdaniem. Pokazuje, że należy kochać rodziców takich jakich mamy a nie tylko narzekać jacy są źli. Przykładowo: "Rodzice kupili mi białego smartfona a ja chciałam czarnego! Nienawidzę ich!!" Oczywiście to lekka przesada, bo takie dzieci należy odrazu oddawać do domów dziecka... ale nie o tym chciałam. Jak najbardziej dobry animowany film. Choć przyznam szczerze, że przerażali mnie "drudzy" rodzice Koraliny, widać było już na początku, że to może się źle skończyć. Również pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
Makusiek

no fakt w moich oczach też było przerażenie kiedy zobaczyłem jej drugich rodziców jestem pewien że gdybym oglądał ten film parę dobrych lat temu stał się by moim najgorszym koszmarem :)

ocenił(a) film na 7
Bartosz_EM

Doszłam do tego samego wniosku ;]

ocenił(a) film na 4
Bartosz_EM

Gdyby to był film Burtona to wizualnie byłby na dobrym poziomie. Fabuła jako taka, ale technicznie.... pożal się boże...

ocenił(a) film na 9
Carianna

ech ignorancja z butów wyłazi....

ocenił(a) film na 10
mistrzpuk

dokładnie...
technika zachwyca najbardziej :P

Carianna

Koralina pod względem technicznym "Frankenweenie'go" jak i "Gnijącą..." wciąga na śniadanie.

Bartosz_EM

Zgadzam się z tobą. Świetna animacja z morałem i niezła technicznie. Są tu sceny, które wbiją w fotel...

ocenił(a) film na 8
kraska123

Popieram, też mi się bardzo podobał Daję 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones