PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184151}
7,5 66 351
ocen
7,5 10 1 66351
7,8 22
oceny krytyków
Koralina i tajemnicze drzwi
powrót do forum filmu Koralina i tajemnicze drzwi

Słaby

ocenił(a) film na 3

Bez klimatu . I te animacje , niedopracowany . Nie podoba mi sie .

ocenił(a) film na 10
brrrowarrr111

Bo lepsze te bajki robione komputerowo? Mi się podoba i dla czego uważasz ,że jest niedopracowany?

ocenił(a) film na 3
Violetta_Stosel

Film według mnie nie ma klimatu, animowany film powinien moim zdaniem go posiadac :)
A co do animacji nie podoba mi sie wyglad i ruchy tych postaci . Kolory nudne, ciemne. Moim zdaniem filmy animowane powinny byc radosniejsze, a nie klimat ponury i bohaterowie jacys dziwni ( ich zachowanie)... Oczywiscie to moje zdanie , nie chcialbym cieie urazic.

PS. Obejrzyj sobie np. "Kraine lodu" to jest film mojego gustu

ocenił(a) film na 10
brrrowarrr111

Bo ty chyba myślisz ,że wszystkie animacje muszą być robione pod dzieci. Może po prostu nie lubisz tego klimatu strachu tylko wolisz właśnie takie radosne jak kraina lodu. Kraina lodu to fajna bajka tylko ,że nie można jej porównać do Koraliny gdyż obydwie animacje są zupełnie o czymś innym. Koralina dla tych co lubią się bać a kraina lodu dla tych co lubią się pośmiać i trzeba też dodać ,ze Koralina to trochę psychologiczny film.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
brrrowarrr111

"Film według mnie nie ma klimatu" i zaraz potem " a nie klimat ponury i bohaterowie jacys dziwni"

to w końcu ma klimat czy nie ma?
Chyba nie wiesz co znaczy słowo klimat.

Co jest niedopracowane?

brrrowarrr111

Bez klimatu to ty masz igraszki w łóżku... z prześcieradłem.

użytkownik usunięty
Klocuch12

HAHAHAHAHAHA nieśmieszne

ocenił(a) film na 3

haha :) Spoko hejtrzy sie pojawili ... A zaznaczalem kilka razy ' to moje zdanie" aby tego uniknac .

A tu taki pajac sie znajdzie , kttory nie potrafi uszanowac zdania innego i co z takim zrobic ?

użytkownik usunięty
brrrowarrr111

Napisałem, że komentarz klocucha jest nieśmieszny i głupi. Szanuję Twoje zdanie.

brrrowarrr111

Sorry panie władzo ale pan faktom zaprzecza - "bez klimatu, niedopracowany" - to wszystko kłamstwo. Czemu pan kłamie?

ocenił(a) film na 9
brrrowarrr111

slaby troll, zbyt oczywisty.

Troluj lepiej nastepnym razem

ocenił(a) film na 9
brrrowarrr111

Do pewnego momentu tez nie przepadałam za tego typu animacja postaci pod względem ich charakterystyki (są bardzo specyficzne i niezbyt realne), jednak w końcu sie przekonałam gdy zaglebilam sie w sztukę abstrakcyjna. Film sam w sobie moze sie podobać lub nie, nie jest radosna bajka, tylko raczej filmem psychologicznym tyle ze animowanym. I ponieważ sama zajmuje sie rękodziełem musze podkreślić, ze Koralina zasługuje na uwagę przede wszystkim pod względem technicznym. Jest po prostu dziełem sztuki, mozesz sie o tym przekonać oglądając filmiki na yt o tym, jak powstawała - włosy, ręce, mimika... Jestem pełna podziwu.

Oczywiście nie mowię, ze musi Ci sie przez to od razu podobać, gusta są rożne, tak samo jak z burtonem czy cameronem, ale zachęcam do zobaczenia kulis powstawania choćby z czystej ciekawości :)

ocenił(a) film na 8
brrrowarrr111

Czohraj bobra gimbusie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones