PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688896}

Koreańska ruletka

Yong-eui-ja
6,6 503
oceny
6,6 10 1 503
Koreańska ruletka
powrót do forum filmu Koreańska ruletka

ewidentnie widać, że twórcy wzorowali się na filmach o Bournie i wyszło bardzo dobrze. Nie jest to oczywiście poziom trylogii z Damonem w roli głównej, ale ogląda się mimo wszystko przyjemnie...czuć klimat filmów koreańskich, który mi akurat bardzo podchodzi, nie ma denerwującego wątku romantycznego, który często się w produkcjach tego typu pojawia, jest ciekawa fabuła i rewelacyjne sceny akcji, z podkreśleniem na walki. Minusami są niestety nieprawdopodobne rzeczy, które czasami mają miejsce, bo takie coś to w filmach sci-fi, do tego czas można by było skrócić...i mimo, że ogólnie aktorsko jest bez zarzutu, tak oglądając miałem wrażenie, że już podobną postać do głównego bohatera gdzieś w filmach widziałem - i to parokrotnie...i od razu na myśl przychodzą bohaterowie z filmów "Słodko-gorzkie życie" i "A-jeo-ssi".

ocenił(a) film na 8
error

Witam. Gdzie można obejrzeć ten film? szukałam w kilku miejscach, ale za każdym razem trafiałam na film Yong-eui-ja X ;/

Monyax

To dobrze, ze trafiasz na ten film, bo jest bardzo dobry:)

ocenił(a) film na 8
Szybszy

w takim razie zdaje się na Twoją opinię i obejrzę ten film:) jednak i tak chciałabym zobaczyć Yong-eui-ja :D znalazłam wersję z angielskimi napisami więc muszę się nią zadowolić:) jeżeli lubisz koreańskie filmy to polecam I saw the devil, berlin file oraz niedawno odkryty serial Siti Hyunteo:) pozdrawiam:)

Monyax

Wymienione przez Ciebie pozycje ogladalem, sa rzeczywiscie godne polecenia, procz Berlin File jak dla mnie za dużo wad:) Yong-eui-ja z polskimi napisami, tez jest :)

ocenił(a) film na 8
Szybszy

już znalazłam:) a widziałeś A-jeo-ssi? widzę, że mamy podobny gust jeżeli chodzi o filmy więc może mógłbyś mi jeszcze jakiś polecić? :)

Monyax

Tak widziałem , ten film jest swietnie zmontowany, szczególnie walka na noze utkwila mi w pamięci :) Koreanczycy to wiadomo, ze slyna w solidnych thrillerow:) A najciekawsze u nich jest to, ze kombinują, lamia stereotypy.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

dokładnie:) zgadzam się z Tobą:)

Monyax

Fanom koreańskiego kina polecam jeszcze Old-boy'a, Panią zemstę oraz "w pogoni" (2008)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones