PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596324}
8,3 7 540
ocen
8,3 10 1 7540
Korespondent Bryan
powrót do forum filmu Korespondent Bryan

Skracanie filmów w TVP

ocenił(a) film na 10

W ostatni poniedziałek obejrzałem w TVP1 film dokumentalny KORESPONDENT BRYAN. Ponieważ byłem tym szczęśliwcem który był na premierze filmu w Teatrze Wielkim w Warszawie, zauważyłem że oglądam inny film. Skontaktowałem się z Producentem filmu
(DZIELNICA ŁACIŃSKA) i dowiedziałem się ,że TVP przemontowała film i dostosowała go do swoich formatów ( 1 godz . z reklamami przed i po)sprawdziłem w necie i tam wszystkie prezentowane kopie pirackie były prezentowane w wersji telewizyjnej.
Czyli wszyscy poza uczestnikami premierowego pokazu oglądają niepełny film.Mam to szczęście ,że Producent udostępnił mi pełna wersję dvd.W wersji telewizyjnej brakuje kilka ważnych kwestii, m, in, oceny polskiej Kampanii Wrześniowej przez społeczność międzynarodową. Szkoda...

ocenił(a) film na 9
omn

Rzeczywiście szkoda...

omn

Może dzisiaj o 20:00 na TVP Historia będzie pełna wersja, chociaż nie wiem czy jest sens na to liczyć.

omn

Jaka jest długość pełnej wersji filmu?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
omn

Pełna wersja jest na plytach dvd

ocenił(a) film na 10
omn

Bezpłatny pokaz pełnej wersji filmu KORESPONDENT BRYAN - KLUB SASKA KĘPA- WARSZAWA11 września 2012 (19.00.)

ocenił(a) film na 8
omn

Rzuciło mi się w oczy, że coś jest nie tak z filmem, bo już w momencie oglądania w TVP Kultura niektóre kwestie wypowiadane przez lektora były nienaturalnie ucięte, jakby jeszcze chciał coś powiedzieć. Wątpliwe, by tak dokument został zmontowany przez twórców.

karlolek91

TVP to dziadostwo. A dokument był bardzo ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones