PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136139}

Korzenie zła

Roots of Evil
5,5 19
ocen
5,5 10 1 19

Korzenie zła
powrót do forum filmu Korzenie zła

Świetne sensacyjne ścierwo z elementami erotyki. Jest to opinia nieobiektywna, jako że jestem wielbicielem taniego kina z VHS-u. Masa dziwek, cycków, kluby go-go, ulice miasta nocą, a do tego bluzgi lektora typu "Ty pier**lona ku**o!" albo "Ty pier**lnico", które dodają smaczku. Flim polecam tylko i wyłącznie miłośnikom kina klasy B, tanich filmów sensacyjnych z drewnianymi dialogami.

Film w Polsce na kasetach wideo wydała firma NVC - czytał Marek Gajewski (nie jestem pewien do końca).

użytkownik usunięty
klotz

hehe, świetnie powiedziane :P
chociaż ten film to badziew, to jednak oglądało się za małolata z wypiekami na twarzy, te cycki, wulgaryzmy... :)))
ktoś kto nie żył w tamtych czasach nie zrozumie :P

Masz rację, ciężko teraz młodemu człowiekowi zrozumieć, jakie emocje towarzyszyły takim seansom z magnetowidu. Często w tajemnicy przed rodzicami, na wagarach... Jakim przeżyciem było zobaczyć kawałek nagiego ciała czy usłyszeć lektora krzyczącego "Ty ku**o!"... My zawsze posyłaliśmy do wypożyczalni kumpla, który miał już pierwszy wąs - wyglądał najstarzej ;)

użytkownik usunięty
klotz

byłem od małego wyrośnięty, więc wiem o czym mówisz :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones