PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5772}

Kosmiczna załoga

Galaxy Quest
6,4 8 903
oceny
6,4 10 1 8903
5,8 4
oceny krytyków
Kosmiczna załoga
powrót do forum filmu Kosmiczna załoga

Kosmiczna zabawa...

ocenił(a) film na 7

Świetna komedia i hołd najsłynniejszej kosmicznej soap-operze w jednym.

Fani „Star-Trek” (do których się zaliczam) z pewnością wyszukają tu sporo smaczków i pewnie tylko oni zrozumieją niektóre dowcipy, lecz dla wszystkich innych też wystarczy żartów. Pomijając idiotyczny pomysł z poczciwymi kosmitami, którzy zachowują się jakby cierpieli na zespół Downa, dostajemy naprawdę zabawną przygodę. Całkiem inteligentną – rozterki przebrzmiałych, zaszufladkowanych gwiazd, których miejsce jest tylko na konwentach dla geeków, którzy w życiu nie osiągnęli nic, ale na pamięć znają 167 odcinek swego ukochanego serialu, ma w sobie uroczy, satyryczny wydźwięk.

Warto sprawdzić…

Moja ocena - 7/10

użytkownik usunięty
Grifter

Mi się wydaje, że tę komedię w pełni docenią tylko ludzie obracający się w środowisku tzw. nerdycznym, czyli właśnie fani Star Treka, przede wszystkim oni, bo to właśnie satyrą/hołdem dla Star Treka jest ten film, ale wszyscy inni również ;) . Rickman i Weaver zagrali wprost wyśmienicie. Ja się bawiłem świetnie, film godny polecenia :) .

ocenił(a) film na 7
Grifter

Nie jestem fanem serii, w ogóle niewiele odcinków pooglądałem, ale ten film przypadł mi do gustu. Fajna komedia 7/10

ocenił(a) film na 8
Grifter

To jeden z moich ulubionych filmów science fiction (a już na pewno ulubiona komedia science fiction), choć pierwszy raz oglądałem go zanim poznałem serię Star Trek. Swoją drogą, długo nie mogłem przypomnieć sobie tytułu tego filmu. I w końcu znalazłem ten tytuł przez przypadek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones