PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714839}

Kosmiczny mecz: Nowa era

Space Jam: A New Legacy
4,9 17 274
oceny
4,9 10 1 17274
3,5 16
ocen krytyków
Kosmiczny mecz: Nowa era
powrót do forum filmu Kosmiczny mecz: Nowa era

Fajny

ocenił(a) film na 6

Wybrałam się na film od tak, pasowała godzina, miałam darmową wejściówkę i dużo wolnego czasu oraz brak jakichkolwiek oczekiwań. Pierwszą część pamiętam w zasadzie w bardzo małych przebłyskach gdy oglądałam całość, albo może i nawet jedynie fragmenty gdzieś w telewizji, więc nie miałam porównania. Jednakże w trakcie większości seansu, fajnie się bawiłam. Przede wszystkim spodobał mi się ogrom nawiązań do produkcji Warner Bross. Częściowo niezrozumiałe są dla mnie dramy wokół tematu pojawienia się postaci z filmów dla starszej części widzów, dziecko przecież nie ogarnie, a dla dorosłych bardzo fajny smaczek. Poza tym większość z nich była zaledwie ułamek chwili na ekranie. Ogólnie jakby zamknąć jedno oko na fakt, że temat kręci się wokół gier komputerowych, a także zatkać ucho przy tym całym młodzieżowym slangu, miejscami okropnie wpychanym na siłę żeby „fajnie wypaść”, to uważam że jest to naprawdę przyzwoita produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones