PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714839}

Kosmiczny mecz: Nowa era

Space Jam: A New Legacy
4,9 17 287
ocen
4,9 10 1 17287
3,5 16
ocen krytyków
Kosmiczny mecz: Nowa era
powrót do forum filmu Kosmiczny mecz: Nowa era

Nie dość,że animki i LeBron James nie odwiedziły wszystkich cyfrowych światów z uniwersum wirtualnej rzeczywistości Warner Bros. to jeszcze usunięcie pewnych postaci.

luke11685_gamerz31w

Widziałem plakat z filmem Kosmiczny Mecz,ale bałem się iść do kina,że mnie zaszczepią na koronawirusa. Nie dość,że LeBron James nie spędził więcej czasów z innymi własnościami intelektualnymi Warner Bros.

luke11685_gamerz31w

Doug Walker,Charles M. Blow(czepiał się osobowości Pepe Le Swąda-czepia się wszystkiego jak Anita Sarkeesian jedna z osób sjw w USA).

luke11685_gamerz31w

Kiepski,słaby polski dubbing.

luke11685_gamerz31w

Rodem z gier gatunków Battle Royale,MMORPG,RTS,MOBA.

luke11685_gamerz31w

Wcześniej zamierzałem za jednym razem napisać jeden,ale to bardzo długi komentarz za jednym razem,ale chyba kot mi przypadkiem nie świadomie nacisnął myszkę i jakoś wykasowało mi komentarz.

luke11685_gamerz31w

Szkoda,że tak od razu widzieliśmy produkcje kreskówek od Hanna-Barbara. Powinno być więcej scen z ich udziałem.

luke11685_gamerz31w

Dziwne naliczyłem siedem komentarzy teraz będzie ich osiem. A jest ich cztery.

luke11685_gamerz31w

No więc tak w cyfrowych planetach to wielka szkoda,że tego serwerwersum LeBron James nie przejrzał dokładniej wszystkich wirtualnych planet. Nie dość,że zmienili osobowość króliczki Loli to jeszcze redesign. Szkoda,że Pepe Le Swąd i kotka Penelopa zostali usunięci z Kosmicznego Meczu nawet szkoda,że nie da się obejrzeć usuniętej sceny.

luke11685_gamerz31w

Twórcy gry Duke Nukem Forever też nie są zadowoleni z kobiecych stereotypów jak nie Youtube cenzurujący grę na Deepwebie Sad Satan,a Youtube Kids TV(to już nie-czyżby korporacyjna hipokryzja bądź wyjątek)Elsagate'y i Spiderman'y i inne różne takie. Nintendo też cenzurowało swastyki w grze Wolfenstein 3D.Fani Sonika też nie byli zadowoleni jak Jon Gray i Ken Penders traktowali Księżniczkę Sally Acorn w komiksach Archie Sonic Comics. I pomyśleć,że Kosmiczny Mecz sequel ma nawiązania do Fortnite'a. Artur Dziambor ma cyfrowy dylemat,wirtualny dylemat,że ma mniejszy biust. Jak nie Apu z Simpsonów to jeszcze był taki Herbert(z Family Guy taki prawie Joe Biden),Johnny Bravo(co ma klatę jak Wilford z Animaniaków-z oryginału). Jak byłem mały to widziałem Mistrza Roshiego(taki stary zboczuszek),Benny'ego Hill'a,Glenn'a Quagmire'a. Mama Dexter'a bardzo przystojna,panna Sarabella(niczym Jessica Rabbit),panna Keane(w reboocie wygląda jak Angelina Jolie po mastektomii). Dzisiaj na serwisach streamingowych Netflix Commander Duck czy też Der Fuhrer's Face nie przeszłoby na Disney Plus z powodu poprawności politycznej ze strony sjw i tak zwanych obraźliwie moherowych beretów z PiS'u(jednej z partii politycznych-pewnie to uciążliwe dla różnych korporacji). Twórcy South Park poruszają wątki dlaczego Kubuś Puchatek jest zakazany w Chinach tak jak ten film. Na bazie pewnego wydarzenia w Tienanmen Square komunistyczne władze udają,że nic się nie stało. Chyba na bazie tych wydarzeń powstała gra Hong Kong '97 co do cenzury dzisiaj ta gra by nie przeszła. Wiecie,że Jessica Rabbit nie nosi w ogóle majtek(bez damskich majteczek) tylko spódnicę i pantofle. Jak byłem mały to się oglądało Benny'ego Hill'a no i w Jasiu Fasoli raz to pewnej kobiecie podwiało spódnicę i było widać jej majtki. Kiedyś to było tak,że jakimś fanom Przygód Animków zachciało się samych odcinków z skunksiczką Fifi La Fume były oskarżenia o stalking w estimate circa Anno Domini of year of 1992 albo fani oczekiwali dodatkowych konferencji z udziałem aktorki Tress McNeille,która podkładała głos pielęgniarki z oryginalnych Animaniaków,króliczkę Kinię)dzisiaj to Wakko Warner byłby usunięty bo Yakko i Wakko Warner ją dziko obcałowywali w policzek.

luke11685_gamerz31w

Na Reddit'cie też się czepiał mnie ktoś ona lub on artystka lub artysta gry Crash Bandicoot 4 Najwyższy Czas,że wolałem jej oryginalny wygląd.

luke11685_gamerz31w

LeBron James ma zbyt słaby zapał do koszykówki,trener też wredny,surowy typ osobości miał.

luke11685_gamerz31w

Nie byłem w kinie,ale za to oglądałem w internecie. Jakoś Epic Games kiedyś nie miało styczności z CCP-chińską partią komunistyczną,Tencent'em,dziennikarzami sjw/lgbt)i nie przejmowali się upolitycznianiem postaci w Fortnite jeszcze przedtem nikt się nie czepiał biustu królewskiej króliczki dziewczyny królika Jazz'a Jackrabbit'a w przeszłości).

luke11685_gamerz31w

Jak byłem mały to oglądałem w przeszłości Tom'a i Jerry'ego odcinek z Afrykańskim plemieniem kanibali jak myszka Jerry sprankowała kota Toma gotując go w gorącym kotle no i ten mem gag "hold the onions". Oglądałem też żartobliwą,parodię Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków nie od Disney'a,ale od Warner Bros. w internecie. Tam na przykład dla przykładu była przystojna parodia Królewny Śnieżki dzisiaj byłoby to rasistowskie,bo była to wtedy parodia czarnoskórych były to żarty kiedy to czarnoskórzy byli niewolnikami białoskórych. W rzeczywistości sam widziałem kreskówkową postać(męski gruby kot z twarzą a'la Pokerface). W sumie sjw/lgbt to rząd jak i zapewne korporacje to też im robią pranie mózgów(MK Ultra-trochę szkoda,że agenci z Matriksa nie dostali oficjalnego zaproszenia na cyber mecz w wirtualnej rzeczywistości nie mam nic do gier pomimo,że nawiązania do Fortnite'a są dla mnie męczące w dzisiejszych czasach).Scena gdzie kobra poddusza króliczkę Lolę to przypomina mi w rzeczywistości filmiki z deepweba zwierzęcych sadystów znęcających się na zwierzętach ludzie z tak zwanym Zespołem/Syndromem Sztokcholskim udających bohaterów robiących to specjalnie,świadomie.

luke11685_gamerz31w

Szkoda,że Kosmiczny Mecz 2 został wycofany w reżyserii Joe Pytki. Fajnie byłoby też,lub też gdyby Leon Schlesinger wyreżyserował,ale już dawno nie żyje na przez Arthur Q. Brian,Mel Blanc,June Foray.

luke11685_gamerz31w

Na pewno oglądałem też Piotrusia Pana i byli tam indianie jak w Z Archiwum X(serialu). Ekstremistyczni,fanatyczni jak brygada inkwizycyjna z średniowiecza SJW/LGBT zachowują się jakby ktoś też ich torturował na tle polityczno-religijnym.

luke11685_gamerz31w

Ciekawe czy Jojo Rabbit zostałby ocenzurowany na Disney Plus w dzisiejszych czasach?

luke11685_gamerz31w

Ci Amerykanie,Chińczycy to na wszystko narzekają tak jak stereotypowi Polacy.

luke11685_gamerz31w

Pamiętam jak ludzie w VRCzacie ekscytowali się memami o Ugandańskim Knucklesie. Pewne filmiki widać zostały usunięte przez CEO Youtube'a kuzynkę pana premiera Mateusza Morawieckiego. Widać redesign króliczki Loli przez Warner Bros. pokazał amerykanom i chińczykom co to polska cnota niewieścia w amerykańskim sporcie.

luke11685_gamerz31w

Na serwisie ppe.pl i gry-online w sekcji komentarzy też było narzekanie na sequel Kosmicznego Meczu.

luke11685_gamerz31w

Dzisiaj to nawet siostry Ochydki byłyby oskarżane przez Charlesa M. Blow'a o to samo co Pepe Le Swąda. W Labolatorium Dexter'a też były żarty o blondynkach,że głupie,naiwne,rozkojarzone,chałaśliwe,ale na pewno nie jako stereotypowe damy w opałach. Kiedyś to Warner Bros. i Disney żartowali sobie z Żydów,Afrykańskich plemion,blackface'ów,niemieckich nazistów,myśliwych,rosyjskich sowietów,kosmitów,Meksykanów,Japończyków,Włochów,czarnoskórych osób(niewolników białej rasy ludzkiej panów),Indianinów(nawet w epoce renansu Disney'a bez Walter'a Disney'a),Chińczyków. Teraz jest to temat taboo(całkowity zakaz),Cyganów(nie w Przygodzie Animków-może tylko raz).

luke11685_gamerz31w

Kiedyś to były żarty o Japończykach.

luke11685_gamerz31w

I oraz na przykład dla przykładu również o Chińczykach,ale widać czasy się zmieniły nawet jeśli to według wpisów LeBrona James'a na portalach społecznościowych czepiał się chińskiej partii komunistycznej i widać,że wtrącał się w nieswoje sprawy. Pamiętam jak kiedyś to były w takiej stożkowej dużej tubce żelki Herribo o smaku owocowym i były takie puzzle a'la plemienne blackface. Gdzieś w internecie czytałem,że z powodu rasizmu żelki Harribo o smaku anyżkowym zostały wycofane z produkcji z powodu rasizmu(mnie z resztą nie smakują są zbyt mdłe słodko-gorzkie smakują jak pasta do zębów-niektóre fasolki z Harry'ego Potter'a też ponoć są ochydne w smaku na przykład prawdopodobnie smak wymiocin pewnie smakuje jak flaki taka Polska zupa ze świńskich bądź krowich jelit).

luke11685_gamerz31w

Nawet księżniczka Sally Acorn(nawet Nostalgia Critic robił recenzję kreskówek już ze starego kanonu AOSTH i Sonic SATAM) o proporcjach ciała Smerfetki,wiewiórzycy Slappy-taki był też mem gag na Reddit'cie)dała Sonikowi całusa pomimo,że zachowywała się trochę jak chłopczyca.

luke11685_gamerz31w

Kiedyś to oryginalny dubbing przez amerykańską firmę-korporację w ogóle nie był zmieniany na przykład syn Mel'a Noel Blanc zrezygnował z kontynuowania kariery swojego ojca. Czemu więc Zenday'a i wiele innych aktorek zastąpiły Kath Soucie. No i teraz nasuwa się pytanie co z uczennicą Pepe Le Swąda skunsiczką Fifi La Fume? Jeśli ktoś uważa ją równie za zboczoną kreskówkową postać to ani w dniach jej pierwotnego debiutu w Przygodach Animków(nawet fanbase Looney Tunes ją uwielbiał-w ogóle Kath Soucie bardzo ładnie śpiewa o wiele lepiej niż Yoko Ono)to czemu pojawili się protagoniści filmu Stanley'a Kubrick'a Mechaniczna Pomarańcza(dowiedziałem się z filmików na Youtube od Niekrytego Krytyka Przybysze z Matplanety oraz gry Conker's Bad Fur Day). Doug Walker Nostalgia Critic też krytykował króliczkę Lolę za jej biust w recenzji Kosmicznego Meczu 1 oryginału. Jest też petycja internetowa,żeby Kath Soucie wróciła do roli użyczenia głosu króliczce Loli.Chyba tacy ludzie jak Artur Dziambor poseł partii politycznej Konfederacja zabujał się w Króliczce Loli i chyba Jessice Rabbit też i również. Fani Sonika zrobili sobie moda na grę z starej konsoli Sega Dreamcast bodajże port na Nintendo Gamecube z powiększonym biustem i fizyką odbijających się piersi co zostało usunięte w przypadku żeńskich,damskich,kobiecych NPC postaci z gry Fortnite. Księżniczce Ewie Długouchej też było widać królewski biust(wróżka Ly z Rayman'a z gry Rayman 2 czy też kotka Krystal obydwie były nagie w grze Sly Cooper 4 Złodzieje w Czasie może było robić taniec brzucha lisicą Carmelitą Fox)widać Disney zapomniał w Ralph Podbija(a nie zamiast tego,że demoluje-niczym wirus komputerowy stworzony przez hakerów) Internet. W oryginalnych Animaniakach mogliśmy zobaczyć cień nagiej kąpiącej się na łonie natury Minervy Mink. Bracia Yakko i Wakko Warner prawie ją widzieli nago. W dzisiejszych czasach nie mogliby się nawet zbliżać do tej pielęgniarki w reboocie. Angela Cross lombaksica nie kreskówkowa,fikcyjna postać była przystojna w grze Ratchet i Clank 2.

luke11685_gamerz31w

Księżniczka Ewa Długoucha w serii gier Jazz Jackrabbit miała w pierwszej części gry,odsłonie biust niczym Księżniczka Daphne z Dragon's Lair.

luke11685_gamerz31w

Króliczka Lola prędzej by zrobiła życiową karierę jak Daisy Ridley z Gwiezdnych Wojen,Felicty Jones,Anita Sarkeesian sjw z USA,aktorki z reboot'u Pogromców Duchów,czyli Kristen Wiig,Mellissa McCarthy,Leslie Jones,Kate McKinnon. Tak chyba wygląda feministyczny Nowy Porządek Świata. W oryginalnych Atomówkach główne bohaterki były chłopczęcymi,feministkami,a w remake'u/reboot'cie to dziewczęce stereotypy(tacy ludzie jak Mariusz Trynkiewicz i Joe Biden to by nie pogardzili reboot'em/remake'iem tej kreskówki o fikcyjnych postaciach). Siostra Dexter'a jako blondynka była postrzegana jako naiwna,głupia osoba w Labolatorium Dexter'a. Ochydki widać też bez przerwy podkochiwały się w berka z trójką Edów podobnie jak w Przygodzie Animków(gdzie futrzaki chodziły do szkoły,aby się edukować-zamiast spędzać więcej czasu na łonie natury niczym oryginalne Zwariowane Melodie) Fifi La Fume podrywała kota Furrball'a,bo myślała,że to skunks. Reboot Przygód Animków jak i reboot Atomówek powinno się delikatnie podstarzyć główne postacie,a nie,że trafią do gimbazy,ale i tak dzisiejsze gimbusy nie znają tej kreskówki. Widać już nie ma Mel'a Gibson'a,w którym podkochiwała się Dot Warner w oryginalnych Animaniakach. Bo w remake'u/rebbot'cie irytuje się żartami republikanów i imperialistów na przykład dla przykładu Donald Trump i Vladimir Putin gdzie w ogóle żarty są przestarzałe,bo można było zrobić żarty o chińskich politykach,państwie islamskim,sjw,chińskich firmach. Oryginalny Pinky i Mózg były żarty o GMO(może i o Chemtrails'ach też) i o masonerii. Kiedyś to było,a kiedyś to nie ma.

luke11685_gamerz31w

Widać z tych powodów właśnie powyżej nie mamy prequel'u Kto Wrobił Królika Roger'a,który miałbyć wyreżyserowany przez Robert'a Zemeckis'a i Steven'a Spielberg'a.

luke11685_gamerz31w

Powód antysemickie sceny i niemieccy naziści torturujący i przesłuchujący Jessicę/Dżesikę Krupnick-Rabbit według wycieków zanim ona i królik Roger się razem poznali,ożenili i wzięli ślub.

luke11685_gamerz31w

Wstawienie Alex'a DeLarge'a,Dim'a,Georgie'ego do sequel'u Kosmicznego Meczu(oryginału)1 to czysta idiokracja ze strony Warner Bros. Jak byłem mały to w parku rozrywki/wesołym miasteczku nie widziałem niemki przebranej za króliczkę Lolę z Kosmicznego Meczu. to chyba jakiś spisek,bo co niektórzy amerykańscy chrześcijanie na tle religijnym doszukują się przekazów podprogowych w kreskówkach wszystko dosłownie traktują tak jak rodzice,którzy uważali,że gry takie jak seria gier Doom są zbyt brutalne dla dzieci i wywołują agresję u dzieci.

luke11685_gamerz31w

Przez nich Tencent i CCP zbanowało,zakazało emisji Kosmicznego Meczu 2 Nowa Era.

luke11685_gamerz31w

Nietoprzyca Rouge z gry Sonic Adventure 2,Sonic X(amerykańskiej reedycji 4Kids miała też jazzową muzyczkę w tle).

luke11685_gamerz31w

Przynajmniej Pepe Le Swąd pojawił się po raz ostatni w Looney Tunes Show. Jaś Fasola to w jednym z odcinków jakiejś facetce było widać majtki,bo Jasiowi Fasoli przykleił się w dłoniach papier,bo dotknął jakiejś naelektryzowanej kuli. Prawie jak w serii anime Dragon Ball Z,w anime Sonic OVA Metal Sonic w jednej ze scen też podejrzał spudnicę Sary.

luke11685_gamerz31w

W grze Half-Life 2 jest taki mod,że można powiększyć biust Alyx Vance.

luke11685_gamerz31w

Widać sjw(social justice warriors-też bez przerwy narzekają niczym Polacy)/lgbt(jak i ich parady łącznie z popkulturą futrzaków)przechodzą mentalne,psychiczne piekło,w którym pewnie pozbawiony charyzmy,motywacji,negatywnej aury jakby to powiedziała to kaczka Shirley McLoon. Widać kotka Penelopa i Pepe Le Swąd(amerykański stereotyp francuzów),który jest humanoidalnym skunksem niczym Fifi La Fume. Ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia James Lee? Dzisiaj to Peta czepiałoby się na przykład,że Eustachy Motyka bije i straszy humanoidalnego psa, i że wtedy Miuriel Motyka bije swojego starego męża wałkiem do ciasta po głowie.

luke11685_gamerz31w

Dzisiaj w dzisiejszych czasach kota Nastassia Slinky byłaby zakazana w jednej z kreskówek kota Feliksa.

luke11685_gamerz31w

W dzisiejszych czasach czepialiby się,że Johnny Bravo pokazuje umięśnioną klatę i szpanuje bicepsami. Speedy Gonzalez to taki meksykański mysi stereotypowy podrywacz rodem z Disco Polo i Boys. Dla takiej Kazimiery Szczuki sobowtórzy Elvis'a Presley'a jak na przykład Michał Milowicz to już od razu by takich by nawyzywano od seksistów pomimo to,że Disco Polo to taki troszczkę żenujący obciach z powodu mody na kaca alkocholowego.

luke11685_gamerz31w

Zwykle Johnny Bravo dostawał rżniętki od kobiet. Podrywał każdą laskę. Popisywał się umięśnionym ciałem jak kapitan Quark w serii gier Ratchet i Clank.

luke11685_gamerz31w

Jessica Rabbit jest przystojna również i w Chicken Robot Adult Swim. Nawiązania do Mechanicznej Pomarańczy to już w Kosmicznym Meczu 2 to już zboczenie,dewiacja niczym w filmie Idiokracja czy w modzie do gry Half-Life 1 Crack-Life.

luke11685_gamerz31w

W przypadku firmy Sega to fanom(co do kwestii narzekania i fali krytyki za nietypowe decyzji firmy) niebieskiego jeża Sonika albo nie podoba się zmiana kanonu w komiksach z starych(Archie Comics-tam bywały pozwy sądowe Ken Penders sam zaczął to metaforyczne piekło)albo gry mają okropną fabułę jeśli chodzi o zmiany wątków fabularnych albo,że Sega doi kasę z serii gier o Soniku jak Disney z Gwiezdnych Wojen i nie chce skupić się na innych grach od Segi z ery Sega Mega Drive/Genesis.

luke11685_gamerz31w

Dzisiaj to sjw czepialiby się gry Comix Zone podobnej do Cool World i Enchanted(czyli o zapomnianej księżniczce Giselle) od Ralph'a Bakshi'ego i gry EarthBound(ciekawe czy Kościół władze kościoła w Watykanie czepiały się ostatniego bossa w grze co do inspiracji). Dam w opałach,sekty w grze podobnej do Ku Klux Klanu(noszących niebieskie kostiumy o nazwie Happy Happy Cultist).

luke11685_gamerz31w

Czy w kreskówce potwierdza się teoria sjw,że bycie dżentelmenem jest seksistowskie w rzeczywistości jak w kreskówce fikcyjne postacie Bliźniaki Cramp?

luke11685_gamerz31w

Czy filmy z agentem 007 seria filmów z Jamesem Bondem z jego udziałem byłoby niepoprawne politycznie. Tak jak stare reklamy z amerykańskim napojem Kool-Aid(chińska wiśnia,indiańska pomarańcza,wieśniacka gruszka-rasowe stereotypy). Na pewno piosenka Scrub Me Mama With The Boogie Beat od Andrew Sisters byłaby nie dozwolona albo czipsy kukurydziane stara reklama z w roli głównej Mel Blanc jako aktor głosowy Frito Bandito.

luke11685_gamerz31w

Ludzie się czepiają niepoprawności politycznej jak Michael Jackson po operacjach plastycznych.

luke11685_gamerz31w

Przynajmniej Michael Jordan nie zmienił wyglądu. LeBron James w ogóle widać ma za słabą motywację do grania w koszykówkę,kiepska,fatalna osobowość.

luke11685_gamerz31w

Family Guy robi sobie żarty z osób upośledzonych genetycznie jeśli chodzi o choroby genetyczne. Brock też bujał się,podkochiwał się w jednej policjantce Jenny i pielęgniarce Pokemonów siotrze Joy.

luke11685_gamerz31w

Mam jednego znajomego z czasów gimnazjum i technikum,który się jąkał,który się jąka jak Janusz Kowrin-Mikke czy fikcyjny kreskówkowy prosiak Porky czy też prosiaczek z Kubusia Puchatka(Xi Jin Ping go zbanował,zakazał w Chinach,bo chińczycy zaczęli go porównywać do Kubusia Puchatka teraz Disney go olewa). Znajomy mojej znajomej na Tumblrze też się jąka. Tak poza tym Helga Sinclair ładna blondynka,była z Atlantydy Zaginionego Lądu taka femme fatale.

luke11685_gamerz31w

To znaczy Janusz Korwin-Mikke.

luke11685_gamerz31w

Czemu jakaś posłanka Konfederacji nie przebierze się za Króliczkę Lolę,żeby zadowolić posła partii politycznej Konfederacji Artura Dziambora. Tak poza tym to jest cyfrowa petycja,żeby Kath Soucie powróciła do podkładania Króliczki Loli. W ogóle film ma bzika na punki AR/VR(Augumented Reality/Virtual Reality)CGI tak jak film o niebieskim jeżu Soniku od Segi(firmy Sega,która kiedyś za długo ulepszała własny stary,przestarzały już własny hardware Sega Mega Drive/Genesis)w kadrze to trochę za bardzo,zbyt mocno przypominające Ready Player One od Steven'a Spielberg'a. Za dużo w tym filmie Kosmiczny Mecz 2 Nowa Era wszystkich ich postaci w ułamku sekund na raz tak od razu wciśnięte zamiast po kolei.

luke11685_gamerz31w

Technologia na pewno po wielu latach poszła naprzód.

luke11685_gamerz31w

Mnóstwo zmian,na których starsze pokolenie milenialsów nie było gotowe jeśli chodzi o nasze dzieciństwo. Naszą przeszłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones