PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428789}

Koszmar pokoju 205

Kollegiet
3,7 354
oceny
3,7 10 1 354
Koszmar pokoju 205
powrót do forum filmu Koszmar pokoju 205

więc tak: studentka wprowadza się do akademika, ludzie są niezbyt ciekawi, no i jest historia pokoju 20, w którym zginęła dziewczyna. chyba nie zaskoczę nikogo mówiąc, że jej duch będzie musiał wkroczyć do akcji :D
duch pojawia się przez lustro, nic oryginalnego, taki wątek był np w "boogeymanie" Ulli Lommela. scenariusz jest zupełnie przeciętny, aktorstwo w sumie może być. Fabuła nie dość, że średnio oryginalna, to jeszcze niezbyt mądra i naiwna. ale w końcu to horror. i to wg mnie dobry horror. dlaczego?
po pierwsze wykonanie jest bardzo oryginalne. w sumie jedyny film z którym mi się skojarzył, to znienawidzony "pop skull", ale ten film jest lepszy i do tego trzyma się kupy.
film technicznie jest dobry, nawet bardzo, jak na niskobudżetówkę. kręcony bardzo dziwnie, ma senny klimat, świetną muzykę i ładne zdjęcia. kilka razy nieźle mnie przestraszył i do tego były dwie dobre sceny gore, choć bez żadnych hardcoreów :)
wszystko jest dość powolne jak na horror no i klimat jest dziwny, tak więc nie jest to film dla wszystkich. jeśli macie ochotę na typowy ghost story to szukajcie dalej :).
wg mnie naprawdę warto obejrzeć, jeśli ma sięochotę na coś innego... dziwnego.
ja daję 6.9/10

ocenił(a) film na 1
kangur_msc_CM

jak dla mnie dno totalne ,beznadziejny i nudny daje 1 /10

ocenił(a) film na 1
fuxior11

Zgadzam się nudny i beznadziejny , jak tego można sie bać !?

ocenił(a) film na 5
kangur_msc_CM

Dla mnie taki nawet niezły było parę scen które mi się podobały.

ocenił(a) film na 4
fallen765

chyba wiadomo które sceny ;]

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Film całkiem niezły, choć do obejrzenia na jeden raz.Kilka ciekawych ujęć, choć z pewnością to zdecydowanie za mało dla koneserów horroru.

Peter2013

Skandynawskie kino i mały ekran są dość specyficzne. Ja w sumie ani o tej ani o Amerykanskiej wersji nic nie wiedziałam, także fabuła mnie interesowała. Na tyle, że mimo podwójnych uczuć (1.aahh niskobudżetowy daruj sobie, 2.co się stało, jak zginęła ta lokatorka, dlaczego straszy)) to zdecydowałam się cały obejrzeć. Dodatkowo postać Senny (kunszt tej aktorki w porównaniu z innymi) na duży plus

mgkwt

*niemieckiej...

ocenił(a) film na 1
kangur_msc_CM

7??? Tam nic nie było straszne. Nuda totalna 1/10

ocenił(a) film na 7
lcasei

XD ... eee, ok. Mogę dać 10 jeśli Cię to zezłości bardziej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones