PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411875}

Koszykarz kung-fu

Gong fu guan lan
5,8 976
ocen
5,8 10 1 976

Koszykarz kung fu
powrót do forum filmu Koszykarz kung-fu

Zabawny, momentami ckliwy, nieco naiwny, taki lekkostrawny filmik na odmóżdżenie.
Fajna muzyka, ciekawe "akcje pod koszem" ;D

ocenił(a) film na 9
Baby_Black27

Oceniłem na 8 bo w sumie bardzo fajny film. Trochę przy długa końcówka bo od skończenia meczu film trwał jeszcze z 15 minut ale za to rekompensują to fajne walki i świetne popisy koszykarskie. Ogólnie warto obejrzeć. Przyjemny filmik

ocenił(a) film na 8
KinoManiak_18

Ja oglądałem filmm niedługo po premierze, filmik całkiem przyjemny z fajnym klimatem. Chyba z rok na niego czekałem, ale było warto.

Baby_Black27

Gdybym widział przed Shaolin Soccer, to może byłoby wyżej, a tak nie sposób uniknąć porównań.
Trzeba przyznać, że 'latanie w chińskim stylu' nawet pasuje do koszykówki, a film ma rewelacyjne momenty (zwłaszcza na początku), choć ogólne wrażenie (w mojej opinii) to 5-6.
Piosenka przewodnia bardzo wpadła mi w ucho, a smaczkiem jest, że zaśpiewana została przez Jay Chou (Fang Shi Jie).
Dobrze wypadł (w chyba typowej już dla siebie roli) Eric Tsang.
Myślę, że fanom komedii może przypaść do gustu.

ocenił(a) film na 4
xsl

Ja dopiero mam zamiar się zabrać za Shaolin Soccer :)

ocenił(a) film na 7
xsl

Też najpierw widziałem "Shaolin soccer" i co ciekawe mimo że film 7 lat starszy to są w nim dużo lepsze efekty specjalne, no ale cóż w owym czasie efekty te były iście kosmiczne i na głowę biły Matrixa. 7/10 Shaolinowi skapnęła się dyszka :)

ocenił(a) film na 4
Baby_Black27

Da się obejrzeć, ale w porównaniu do Shaolin Soccer wypada blado.

ocenił(a) film na 4
Kung_Fu_Master

Shaolin Soccer jeszcze nie widziałam :) muszę nadrobić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones