PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714479}

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Puss in Boots: The Last Wish
7,7 35 991
ocen
7,7 10 1 35991
7,0 27
ocen krytyków
Kot w butach: Ostatnie życzenie
powrót do forum filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie

WSPANIAŁY

ocenił(a) film na 10

Film jest naprawdę wspaniale zrobiony. Ciekawa historia, przesłanie. Najlepsza jest postać Złego Wilka... Ale ograniczenie wiekowe raczej 12+

ocenił(a) film na 9
Miko_PL

Akurat z ograniczeniem wiekowym się nie zgodzę. Owszem, są momenty, w których dziecko może się przestraszyć, ale uważam, że to dobrze, że bajka jest kolorowa. Większość osób, które były ze mną w kinie były w wieku Ok.7 lat i przeżywały ten film jeszcze bardziej. W każdym momencie wyszukiwały właśnie postaci Złego Wilka

ocenił(a) film na 6
Konioll

Scena z ludzkim mostem i wozem... Po tej scenie po prostu byłem zdegustowany a moja córka nagle posmutniała. Takich scen i jeszcze kilku innych nie powinno być w animce dla najmłodszych.

ocenił(a) film na 10
marianesti

Ale to nie jest "animator dla najmlodszych "!

ocenił(a) film na 6
Miko_PL

Dużo dzieci 12 lat to z ekscytacją ogląda ostry horror a Ty mówisz o bajce że może przestraszyć. Sam pamiętam jak w wieku 12-13 lat oglądałem piątek trzynastego czy horrory o duchach ( czasami z pilotem w ręce ale chyba o to chodzi żeby się bać hehe). W każdym razie wątpię żeby nawet wrażliwsze dzieci powyżej 7 roku życia przestraszyły się tego wilka.

muran_maciek

Tu nie chodzi o straszne sceny. Film porusza bardzo dorosłe tematy, kwestie przemijania i nieuchronności śmierci bardzo na poważnie. Ja byłam z 9latkiem i bardzo nam się podobało. Ale znam dzieci w tym wieku bardzo wrażliwe na tym punkcie i w takim przypadku na pewno bym nie poszła. W kinie była cala masa młodszych dzieci. Paradoksalnie możliwe że na tych najmlodzych film nie robi takiego wrażenia, bo jeszcze nie do końca kumają kwestie śmierci.

ocenił(a) film na 10
rita83

Ja ogladalam z 12 stu latkiem . Obydwoje zachywyceni.

ocenił(a) film na 9
Miko_PL

Chyba zapomniał wół jak cielęciem był, w takim wieku to już się horrory oglądało, a ty film dla dzieci oznaczasz jako +12 xD

ocenił(a) film na 9
Miko_PL

Moim zdaniem również kategoria minimum +12, oglądałem wczoraj i dzieci było może 10-15%. Zresztą tu nawet nie chodzi o strach tylko samą narrację. Młodsze dzieciaki po prostu nie nadążają.

ocenił(a) film na 2
Miko_PL

Zgadzam się. Trudny temat, a postać wilka przerażająca, przy strasznej muzyce. Mnie zmęczyło, a dzieciaki zasłaniały oczy. Zabijanie, mordowanie, śmierć. Same mocne słowa. W sumie wyszedłem zdegustowany i zmęczony.

ocenił(a) film na 8
n_egate

Zasłaniałes oczy razem z nimi xd ? Zabijanie mordowanie smierć same przestrzelone słowa były momenty straszniejsze (dla dzieci) ale były momenty wzruszające były momenty śmieszne tak jak w bajce powinno być po scenie z wilkiem mogłeś odsłonić jedno oko to byś to zobaczył

n_egate

Wydaje mi się, że ty sam masz mentalnie z 8 lat skoro życiowe tematy i problemy cię męczą. Dorośnij, bo jeśli twoje dzieci zrobią to szyciej niż ty, będzie już za późno.

ocenił(a) film na 2
Mazoch

człowieku ja tu o filmie a ty jakieś osobiste wycieczki, wiesz gdzie sobie możesz wsadzić takie opinie gówniarzu?

ocenił(a) film na 8
Miko_PL

Wg mnie postać wilka była lekko straszna, ale bronienie dzieciaków przed takim czymś nic nie zmieni. Bez takiej postaci film byłby zwykłą mamałygą

Miko_PL

Postać Wilka nawiązuje jako żywo do Maltaela z dodatku do Diablo 3, który uosabia Śmierć ("Nikt nie powstrzyma śmierci!"). Płaszcz z naciągniętym kapturem i dwa bojowe sierpy... Niech mi ktoś powie, że to nie zżyna. I co ciekawe - PEGI (ograniczenie wiekowe) +16 dla gry. :D

ocenił(a) film na 10
Miko_PL

Zgadzam sie . Genialny . W UK was Parental Guidance. Czyli odpowiednio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones