PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714479}

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Puss in Boots: The Last Wish
7,7 36 487
ocen
7,7 10 1 36487
7,0 28
ocen krytyków
Kot w butach: Ostatnie życzenie
powrót do forum filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie

Byłem, widziałem... spodziewałem się czegoś lepszego ale nie o tym mowa. Chodzi mi o te "nowe" efekty wizualne, które Dreamworks wprowadza od paru lat. Mowa o: "cukierkowych kolorach" oraz o spowolnieniu wyświetlania klatek do 24 FPS (głównie) podczas scen akcji... Od kiedy oni to robią? Te spowolnienia widziałem już chyba w Trollach 2 po raz pierwszy, ale nie było jeszcze tej cukierkowej grafiki wszędzie... na pewno w The Bad Guys zafundowali już jedno i drugie, ale tutaj w przypadku tego nowego Kota w Butach to już przesada...Nie da się tego oglądać ;) Wiem, że chcą się w ten sposób odróżniać od konkurencji... ale dla mnie osobiście to krok wstecz, mi się to nie podoba i przeszkadza w oglądaniu... (lubię płynny obraz :D) Ktoś też tak miał? ;)

ocenił(a) film na 7
kamilhalas

24 klatki to standart każdego filmu. Te zwolnienia to coś poniżej tej liczby. Czasem wyglądało jak gra komputerowa czasem ładnie.

donpablo

Rzeczywiście... myślałem że bajki robią przynajmniej z 30+ klatkami, a te zwolnienia w tej bajce to pewnie coś około 12-15 klatek w takim razie. Tak czy inaczej mnie to drażni i zastanawia czy to chwilowa moda, czy nowy standard ;) Przy "cukierkowatym" stylu pewnie już zostaną, żeby odróżnić się od Disneya, który swoją drogą ZA BARDZO idzie w realizm... przez co to bajki tylko odstraszają ;/ Gdzie się podziało stare dobre 2D? :D hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones