PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 390
ocen
6,5 10 1 85390
5,6 16
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

W czasie jednej z rozmów na temat swojego udziału w "Niezniszczalnych 3" Antonio Banderas ujawnił, że kilka dni temu rozpoczął pracę nad "Kotem w butach 2" ("Puss in Boots 2").

- Zaczęliśmy pracę cztery dni temu - powiedział aktor w wywiadzie z serwisem Collider. - Pierwszy film poradził sobie bardzo dobrze - spodobał się zarówno widzom, jak i krytykom. Postać nie zniknie z ekranu. Powstała 12 lat temu i praca nad nią była wielką frajdą. Zrobimy jeszcze jeden film.

Informacja ta pokrywa się z wcześniejszą wypowiedzią producenta Guillermo del Toro. - Zabierzemy Kota na nowe, egzotyczne terytorium - twórca ujawnił w zeszłym roku.

Studio DreamWorks nie podało jeszcze żadnej oficjalnej daty premiery. "Kot w butach" zarobił na świecie blisko 555 milionów dolarów.

Iron_Man19

Jeżeli kolejna część powstanie z chęcią pójdę do kina, ponieważ już 1 część mi się podobała. Ciekawy jestem co wymyślą w 2 części. Pewnie znowu będzie jemu towarzyszyła kotka.

ocenił(a) film na 10
jaskier18

Ja ròwnież czekam z niecierpliwością na drugą część. Oby nie zapomnieli o Kitty:)!

ocenił(a) film na 6
Iron_Man19

Jest to taka animacja, gdzie chętnie zobaczę sequel : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones