PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 433
oceny
6,5 10 1 85433
5,6 16
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Lepsze od Shreka!

ocenił(a) film na 8

W moim odczuciu ten film animowany był o niebo lepszy od Shreka, mam tutaj w dużej
mierze na myśli poziom humoru, który w porównaniu do właśnie Shreka nie był na siłę
naciągany i w niektórych momentach nawet nadmiernie denny.
Przeważnie tamten poziom humoru przeważnie preferują osoby niedojrzałe oraz osoby
powyżej 30 roku życia (z tego co wynika z moich obserwacji). ;p
Dużym plusem dla mnie było również brak pojawienia się tutaj postaci osła, za którym
krótko mówiąc nie przepadałem, ale z drugiej strony zastąpiło mi go tutaj to "jajco".

Oczywiście to tylko moja ocena i niekoniecznie musicie się ze mną zgadzać.

ocenił(a) film na 9
Hector_

Masz zupełną rację, sto razy bardziej uśmiałem się niż oglądając Shreka, którąkolwiek część. "Kot w butach" jest niesamowicie skomponowany, z taką dawką humoru, co dzięki temu od początku do końca ogląda się z ciekawością i z chęcią obejrzenia jeszcze raz i jeszcze raz... tylko jestem ciekaw kilku aspektów: ile będzie części, i czy następne będą takie same dobre, jak ta pierwsza...

Hector_

Czy na pewno oglądaliśmy ten sam film? Ten film jest żenadą w porównaniu do Shreka. Sam Shrek nr 1 jest genialny, 2 też świetna ale 3 i 4 to już totalne klapy. Shrek bije na głowę kota w butach poczuciem humoru i fabułą, ale sama postać kota jest świetna!

ocenił(a) film na 7
Scientist

absolutnie się z Tobą zgadzam :) "Kot w Butach" to przeciętny film

ocenił(a) film na 6
Scientist

A dla mnie jedynka była dobra, dwójka genialena, do reszty się zgadzam. Zagadzam się również, że Kot to film taki sobie. Dla dzieci pewnie sie spodoba, ale do mnie ani humor za bardzo nie trafil (poza Jakc i Jill i ich rozterkami), ani sama fabuła, ktora była naładowana kliszami. Za to wielki plus za animację, wizualnie Kotek prezentuje się lepiej niż Shrek.

Hector_

Zgadzam się :) Na początku gdy tylko usłyszałam "puszysty kochanek [...] kotek niecnotek" wiedziałam, że to będzie coś świetnego :D

julias_3

popieram :D świetnie się bawiłam :D

Hector_

A ja niestety zaluje ze wydalem kase zeby obejrzec ta animacje w kinie. Nie wiem czy ze dwa razy sie zasmialem, ogolnie dla mnie nudny. Shrek 1 był naprawdę zabawny, 2 niezła, reszty nie widzialem. Kotka w shreku uwielbialem ale tutaj niestety nic sie nie działo :( Duzo bardziej bawilem sie na Sherlocku 2 :P doooobry film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones