PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 490
ocen
6,5 10 1 85490
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

OPINIA (5/10)

ocenił(a) film na 5

Dalem 5(na 6 troche jednak brakuje) a powinno być 4.5 w skali do 10. Plus za klimat jaki starali się stworzyć (nie zawsze ze skutkiem), taki latynosko, hiszpański ;) i za samego kota w butach, fajnie zrobiona postać juz we shreku, sympatyczna, solidnie zbudowana osobowość postaci z wszystkimi jej cechami. I niestety wszystko co dobre na tym się kończy- FILM WOGOLE NIE SMIESZNY!!!! Niedopracowana fabula, żarty, przekaz, te gadające jajko totalna żenada- duzą większość ludzi poprostu irytuje, zarty związane z jajkiem robiące z niej blazna (przykladowo przebranie za zlote jajko) WOGOLE NIE SMIESZNE A IRYTUJĄCE, NIESMACZNE I WK.RWIAJĄCE!!!!! FAbula żenująca, szybkość zmiany stosunku kota do jajka nienaturalna i zle zbudowana, jak wiele innych wątków, historia ich znajomości żenująca, plytka, prosta i niedopracowana, fatalne moraly poszczególnych historii- dla oglądających dzieci brak dobrych wzorców przekazywanych przez historię, żenujące żarty, niedopracowana plytka fabula, zle zbudowane niektóre postacie, film tylko momentami na wystarczającym sympatycznym poziomie, kompletnie zmarnowany potencjal pomyslu (jesli o tak dobrym pomysle mozna wogole mówic). Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
bermudy

Film przygodowy nie musi być smieszny. Wystarczy, że będzie tam kilka żartów. Nie wiem co masz do fabuły. Dla mnie akurat niedopracowana nie jest. Tak, jajko dużo ludzi denerwuje, ale w każdy filmie jest postać która jest po prostu wnerwiająca. A jeśli chciałeś ambitne kino z morałem, powalającą fabułą, drugim dnem, żartów na najwyższym poziomie to niestety źle trafiłeś.

I proszę Cię, używaj polskich znaków, bo czytać się nie da.

ocenił(a) film na 5
Merkura

To jest film skierowany do dzieci- aniomowany - bajka- wiesz czym sie cechuje bajka? jak juz odwolujesz sie do tych moralow, Matko....... Widzisz.... przez to ze ludzie lekceważą role jaką odbierają dziela prezentowane przez media malym dzieciom wychowujemy takie niedorozwiniete psychicznie osoby jak cytujące takie wypowiedzi jak powyzej, bez urazy

ocenił(a) film na 6
bermudy

To, że jest animowany to nie znaczy, że od razu dla dzieci. W Polsce przyjęło się, że wszystko co rysunkowe musi być dla osób do 10 lat. Czy "Shrek" jest dla dzieci? "Kot w Butach" to NIE JEST bajka, tylko film animowany.
"Bajka – krótki utwór literacki zawierający morał (pouczenie), może być wierszowany lub żartobliwy" wikipedia.org
Jeśli współczesne filmy Ci nie odpowiadają to puść dzieciom Smerfy.

ocenił(a) film na 5
Merkura

he? to teraz bedziesz gadac ze to nie bajka??? To jest bajka kretynko, ze zwierzątkami- jak w bajce- zebys mogla pieprzyc o twoich kocich zboczeniach. nie no trzeba dac zakaz niektorym wypowiadania na filmwebie, nie dyskutuje z Toba bo twoje rozumowanie jest na poziomie 0

ocenił(a) film na 6
bermudy

Niestety na tym portalu jest coraz mniej ludzi z którymi można podyskutować na poziomie.

ocenił(a) film na 8
bermudy

Rozwaliłeś mnie swoją elokwencją i wyrafinowaniem, może lepiej zostaw już komputer i idź poczytać jakieś bajki, zamiast udawać, że pozjadałeś wszystkie rozumy i bezpodstawnie obrażać innych użytkowników FW.
Co do tematu, to właśnie mam zamiar zabrać się za tą animację i zobaczymy ile to prawdy kryje się w Twojej ocenie 4,5 :)

ocenił(a) film na 7
bermudy

proponuję dobrego psychiatrę. |Widzę, że masz spore ADHD i nadciśnienie, uważaj, żeby Ci jaka żyłka nie strzeliłą tak się zaplułeś, że nie idzie Cię zrozumieć. Ogarnij się człowieku, naucz kultury a potem zacznij rozmowę. Film przyjemny, miły dla oka, zabawny. Nic więcej nie trzeba.

bermudy

Ty, bermud... dobrze, ze nie czytałem Twoich wypocin, przed wczorajszym seansem PUSSa, bo moglbym jeszcze uwierzyc w Twoje bełkoty i nie obejrzec... Na szczescie nie wchodzilem na filmweb, obejrzalem i przez wiekszosc filmu chachałem jak młody:) Film ogladalem oczywiscie z napisami, Antonio i Salma wymiatali, nie uwazam zeby jajo jakos specjalnie irytowało... Pamietajac jak potrafilem sie nudzic na innych animacjach, ta jest naprawde na dyche... i teraz zachodze w dyńke, jakim to smutnym i nerwowym człowiekiem musisz byc... nic Cie nie cieszy i szukasz dziury w całym... kurde, naprawde mi Cie szkoda...

Aha, w mojej opinii ostatnio powstajace animacje [shrek 4, auta 2 itd] sa dla dzieci od lat co najmniej 8] Pozdro, wypij rumianek i wlacz Fakty. pozdro.

Merkura

No właśnie. Taki np. Avatar też jest filmem prawie w całości animowany, a nikt chyba nie powie, że to jest bajka.

ocenił(a) film na 5
nchdk

jestescie niedorozwinieci i totalnie niewyedukowani... nie chce mi sie przytaczac cech bajek. w kazdym razie to co puszczamy dzieciom jest totalnym syfem w tych czasach i rosnie nam takie pokolenie jak po powyzszych komentarzach widac.

ocenił(a) film na 8
bermudy

Rośnie nam pokolenie?? Nie wiem ile masz wiosen, ale wnioskując po twoich postach nie masz ich zbyt wiele ;)
Wczoraj obejrzałem "Pussa", przeczytałem jeszcze raz to, co napisałeś i stwierdziłem, że to musi być prowokacja. Nawet nie chce mi się zbijać tych Twoich wszystkich "spostrzeżeń". Ocena 4,5? heh...

ps. "Puss In Boots" TO NIE JEST BAJKA DLA DZIECI (może dlatego jej nie zrozumiałeś).

pzdr

bermudy

Zanim zaczniesz oceniać rosnące pokolenie to spójrz na siebie. Podejrzewam, że dzieciaki wychowane na takich filmach nie będą aż takimi prostakami jak ty. Szkoda karmić dalej to strolowaciałe stworzenie ludzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones