PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 493
oceny
6,5 10 1 85493
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

film 5/10

ocenił(a) film na 2

A wiecie dlaczego przez te cholerne JAJO!! kto to wogóle wymyślił te cholerne JAJO!!-strasznie mnie bulwersowało i drażniło,bo do okoła były żywe istoty a tu jakieś chorene JAJO!!! żenada

ocenił(a) film na 6
Lukotoni

Z tego co czytam to chyba nikomu ten bohater nie przypadł do gustu. :P

ocenił(a) film na 7
Merkura

i ja też się do tej grupy zaliczam:D koty fajne, a jajo irytujące i... brzydkie;)

ocenił(a) film na 7
Lukotoni

http://en.wikipedia.org/wiki/Humpty_Dumpty
"Humpty Dumpty was portrayed in the 2011 animated film Puss in Boots and voiced by comedy actor Zach Galifianakis."

ocenił(a) film na 8
Lukotoni

Jajo jest kluczowe dla fabuły - nieporadne i w wielu przyziemnych sytuacjach potrzebuje pomocy, a mimo to potrafi uknuć niecny plan, czy wymyślić machinę latającą. Jaka inna postać mogłaby przebrać się w skrzypiący i "pijący" kostium złotego jaja. Kiedy na początku ujrzałem, że jednym z bohaterów jest jajo, również się mocno poirytowałem. Jednak w miarę rozwoju fabuły, widok jaja w pewnych kontekstach wydał mi się groteskowo śmieszny.

Film jest przezabawny, szczególnie dla właścicieli kotów, którzy potrafią wychwycić zabawne motywy, niezauważalne dla zwykłych śmiertelników - właściciele kotów wiedzą o co mi chodzi. Chociażby chłeptanie mleczka :) Druga rzecz, to że film trafi i do młodych i do starszych - dzieciaki mają efektowne widowisko audiowizualne, a starsi wychwycą wiele pikantnych i zabawnych smaczków. Chociażby końcówka: "...i miłośnika pięknych kobiet. Wielkiego, wielkiego miłośnika. Naprawdę, hahaha. Nie przesadzam."

Ja się świetnie bawiłem przez cały seans i daję solidne 8/10.

ocenił(a) film na 5
oookash

Witam, no ja też się nie mogę zgodzić, film jest kiepski - kot w ogóle nie podobny do kota z oryginału (brodka - po co) zupełnie nie potrzebne motywy brazylisko-meksykańsko-diabli wiedza jakie. Film jest kiepski - w dodatku kończy się dziwnie, najgorzej wydane pieniądze w tym roku. A najgorsze to że koty zrobili jakieś takie nijakie, ta czarna kotka "kity" - kiepsko zupełnie bez wyrazu, chcieli dobrze wyszło jak zwykle.

ocenił(a) film na 5
sokoleokoo2

Ja byłam dziś z dzieciakami z przedszkola (5 latki) i stwierdzam ze film ani dla dzieci ani dla dorosłych. One się bały a ja niewiele zauważyłam scen, z których możnaby było się pośmiać. Bardzo średni. A jajo faktycznie irytujące.

ocenił(a) film na 7
_Lenka__fw

Mi tam sie film podobał 7/10. Zgadzam się z tym że jajo nie pasowało do tego filmu. Miałem dać 8/10 ale dałem jedną niżej ponieważ jajko mnie denerwowało i troche za dużo tutaj fantazji ale po za tym okej :) mnie film śmieszył i ciekawił ;p ogolnie lubię filmy dreaworks,, jak by ktoś sie dowiedział czy wyjdzie dwójka proszę napisać :P

ocenił(a) film na 8
oookash

Zgadzam się z przedmówcą.
Jeżeli zaś chodzi o "jajo" to nie nam tu oceniać ,że było złe i nie pasowało. Widocznie tego wymagała fabuła filmu( jak się nie mylę jest to adaptacja bajki pisanej). Twórcy nie są głupi i bez sensu tej postaci też tam nie wrzucali.
Moim osobistym zdaniem postać Humty'ego Dumpty'ego była świetna. Ostatnia scena mnie wzruszyła do łez i pokazała ,że nie ważne jacy jesteśmy "na zewnątrz" i że liczy się przede wszystkim to co jest w środku.
Piękny film o marzeniach i o przyjaźni. To mnie urzekło mimo ,że mam taki wiek a nie inny.

ocenił(a) film na 6
Lukotoni

To jajo to była masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kretynizm jakiś kompletny i dlaczego Jajo, nienawidzę tego jaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones