PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38795}

Kot

Dr. Seuss' The Cat in the Hat
4,9 7 658
ocen
4,9 10 1 7658
3,3 7
ocen krytyków
Kot
powrót do forum filmu Kot

Jest to chyba najgłupszy film, jaki kiedykolwiek widziałem. Te kiczowate kolory, beznadziejne aktorstwo i fatalny scenariusz. Zastanawiam się, po co w ogóle kręcić takie durne, niebezpieczne dla życia filmy, i to jeszcze dla dzieci. Pieniądze absolutnie wyrzucone w błoto. I to ma być komedia? Nad tym filmem można tylko płakać. 1/10

ocenił(a) film na 2
toma_90

Zgadzam się w 100 %. To jest jakaś masakra. Ten film mnie tak denerwuje, że szok. Jedyne co mi się podobało to niektóre piosenki. 2/10
Na tego kota już patrzeć nie mogę ;P

Graceland

No... Ten kot jest obleśny i masakryczny... Zgadzam się rózwnież :P

Lisa_5

Jak wam się kot nie podobał to idźcie sobie obejrzeć Zakościelnego w jakiejś żałosnej pedalskiej komedii.Wolałbym oglądać ten film w kółko przez tydzień niż minute z tego gówna co teraz w większości produkują.Zapchaliście sobie głowy jakimiś szkolnymi musicalami i pierwszymi miłościami a teraz udajecie wielkich krytyków.

ocenił(a) film na 2
JamesFord

Wypraszam sobie! Nie lubię ani Zakościelnego ani tych zrąbanych szkolnych musicali! I nie wiem czy wiesz, ale każdy ma swoje zdanie. I już na pewno nie udajemy krytyków, nawet nie trzeba nimi być, żeby dać opinię o filmie.

ocenił(a) film na 2
toma_90

To najgorszy film jakiego w życiu widziałam! Nie rozumiem jak można coś tak głupiego wymyślić. Takie jest moje zdanie. 1/10

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
toma_90

Wszystko jest cukierkowe, niemal psychodeliczne - te kolory, te zachowania, Ci ludzie, te fryzury. ..

Jednym słowem - potwierdzam.

ocenił(a) film na 2
SztucznyMrok

wkur...zający film.
Należy do tych, które całkowicie mnie odpychają

toma_90

Pamiętam jak w 5. klasie byliśmy na zielonej szkole nad morzem i własnie poszliśmy na to do kina za 5 zl. Pamiętam, ze juz wtedy uznałam to za najgorszy film świata.

ocenił(a) film na 5
toma_90

4/10, mozna było się posmiac z Paris :D
az tak tragiczny nie był. ;s

ocenił(a) film na 7
t0meg

Hmmm... a mi się ta psychodelia podobała. Oglądałam ten film parę lat temu i zrobił na mnie raczej dobre wrażenie. Oczywiście, wszystko jest przesłodzone, ale myślę, że ten film właśnie taki miał być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones