PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568216}

Król Artur: Legenda miecza

King Arthur: Legend of the Sword
7,0 111 012
ocen
7,0 10 1 111012
6,0 24
oceny krytyków
Król Artur: Legenda miecza
powrót do forum filmu Król Artur: Legenda miecza

U nas niestety dopiero 16 czerwca! Masakra

Marek19_filmweb

to jest dramat, ja sie nastawiałam ze za miesiac oglądam film a tutaj coś takiego!!!!!! tyle czekania

użytkownik usunięty
Marek19_filmweb

dokładnie, żenada, ale co zrobić trzeba cierpliwie czekać :/

Marek19_filmweb

Skąd w ogóle ten rozstrzał? Ktoś w ogóle zna powód, dla którego dystrybutor tak bardzo dał ciała? Przecież ten film to jeden z blockbusterów, a nie "irański dramat obyczajowy".

ocenił(a) film na 8
Birdlike

Chyba to było tak, że pierwotnie 12.05 miał być Król Artur a 19.05 Obcy czyli tak jak w USA, ale na 19.05 dystrybutor postanowił wrzucić jeszcze Krąg oraz Song to Song. A jako, że te dwa filmy choć nie jakieś hity to ze względu na obsadę wzbudziły duże zainteresowanie to Obcy został przeniesiony z 19.05 na 12.05 aby nie było tylu "mocnych" premier jednego dnia. No i ofiarą tego wszystkiego stał się Król Artur, który z 12.05 wyleciał no i tak: 19.05 nie dali no bo właśnie Krąg i Song to Song; 26.05 Piraci z Karaibów, 2.06 Wonder Woman a 9.06 Mumia. Także dopiero 16.06 to najbliższy termin gdzie nie będzie dwóch dużych premier. Nie rozumiem czemu dystrybutor w ogóle Krąg i Song to Song upychał w ten obfity w blockbustery maj, skoro te dwa filmy mogły spokojnie wejść do kin w kwietniu kiedy z wyjątkiem 21.04 (premiera F&F8) nie było żadnych "gigantów".

Marek19_filmweb

mogło być gorzej :)

Batman
premiera 31 grudnia 1989 (Polska) 19 czerwca 1989 (świat)

ocenił(a) film na 6
takkis

Oczywiście, że mogło ;)

Mechaniczna pomarańcza
premiera 31 grudnia 1990 (Polska) 19 grudnia 1971 (świat)

Bokciu

:)

Bokciu

Dyktator z Chaplinem

premiera: 15 lutego 2008 (Polska) 15 października 1940 (świat)

ocenił(a) film na 6
nightblade

@nightblade Co do 2008 r. to było wznowienie

ocenił(a) film na 8
takkis

"Koszmar z ulicy wiązów " świat - październik 1984, Polska- listopad 2008

ocenił(a) film na 6
Marek19_filmweb

oj wcale nie jest tak źle ja już oglądałem jak większość osób posiadających unlimited w cinema city i film jest bez rewelacji ale ogląda się dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones