PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95745}

Król Artur

King Arthur
6,8 90 416
ocen
6,8 10 1 90416
5,2 15
ocen krytyków
Król Artur
powrót do forum filmu Król Artur

Dawno nie widziałem tak kiepskiego filmu, który byłby tak reklamowany... Kompletna klapa, dno i porażka (na uwage zasługuje jedynie postać Borsa). Moje ciężko zarobione 13 zł, które wydałem na bilet na ten film z całą pewnością były pieniędzmi wyrzuconymi w błoto!

użytkownik usunięty
KoBe_3

Ty,koleś!! Nie podskakuj do tego wypasiQ filmiku!! Dawno takiego nie oglądałam. Hugo z tym, że prawie się nie zgadza z prawdą. A czemu to miał by się zgadać?? Jest o wiele ciekawszy i poprostu bardziej wypas. Jest jednym z moich ulubionych filmów. DObrze że kuzyn mnie zachęcił na pójście na to do kina!!

Ja nie wiem koleś ile ty masz lat, bo takie filmy są dobre dla dziesięcio no góra dwunastolatków. Ten film niczym sie nie wyróżnia. A był zapowiadany jako Bóg wie co. Ale jeżeli Ciebie interesuja filmiki typu Rambo, gdzie koleś sam rozwala cały Afganistan, czy gdzie go tam wypuszczą w bój, to twoja sprawa. Ja uważam, że ten film to jakieś kompletne nieporozumienie(i zdania nie zmienie). A Ty oglądaj sobie dalej Krecika i Bolka i Lolka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones