PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95745}

Król Artur

King Arthur
6,8 90 396
ocen
6,8 10 1 90396
5,2 15
ocen krytyków
Król Artur
powrót do forum filmu Król Artur

Ginewra i Lancelot

ocenił(a) film na 7

Czy tylko ja myślę, że Ginewra powinna być z Lancelotem? Czuć było to coś między nimi... nie wiem jej związek z Arturem mnie wcale nie przekonał

ocenił(a) film na 3
jozaku

Odsyłam do legendy o królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu :) Zdecydowanie BYŁO między nimi. I to bardzo. Była potem z tego wojna nawet...

jozaku

hahahahaha

ocenił(a) film na 6
jozaku

Już nawet nie nawiązując do legend, to faktycznie w filmie chemia między Ginewrą a Lancelotem była wyczuwalna, zresztą tak być powinno, a z Arturem ten 'związek' był strasznie wymuszony, zero uczucia. Ale w filmie Artur był Ginewrze potrzeby żeby pomógł Piktom zwyciężyć Sasów, Lancelot się do tego nie rwał, to blachara poleciała na tego, z którego miała więcej korzyści xd

ocenił(a) film na 6
SaiRIthy

Ginewra jako "blachara" - porównanie śmiałe i zabawne, massaraksz. Fakt - Artur miał fajniejsze "blachy" niż Tristan. Swoją drogą nie wiadomo za bardzo po co im te blachy były, skoro np. Ginewrze wystarczały z powodzeniem skórzana minispódniczka i takiż stanik.

ocenił(a) film na 8
jozaku

No cóż... Lancelot zginął, więc Ginewra jakiegoś dużego wyboru nie miała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones