PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95745}

Król Artur

King Arthur
6,8 90 416
ocen
6,8 10 1 90416
5,2 15
ocen krytyków
Król Artur
powrót do forum filmu Król Artur

kaszana

ocenił(a) film na 4

a) fikcja z historycznym bohaterem
b) tandetne walki i fabuła nadające się na melodramat
c) głupota pojawiająca się w filmie kilka razy (chciarzby moment na lodzie czy pani z poprzestawianymi palcami strzelająca z łuku jak zawodowiec)

może kostiumy itp. są w filmie niezłe ale to nie moja bajka
Troji nie oglądałem i nie zamierzam bo się nasłuchałem że jeszcze gorsze niż to. A tego sobie wyobrazić nie mogę.
Jedynie Królestwo Niebieskie z ostatnich "wielkich produkcji" jeszcze było w miarę do obejrzenia
dobrze że w TV oglądałem bo z kina to bym chyba wszedł

ocenił(a) film na 6
og0r

Królestwo faktycznie bylo do obejrzenia. Czego nie mozna powiedziec o odtwórcy głównej roli.
Ps. W Królu Arturze byla bardzo ładna muzyka.
Pss. Faktycznie scena na lodzie byla "genialna"

og0r

koles masz nawalone w tej malej czszce i to zdrowo ale oprocz tego musze cie uswiadomic absolutny drobny kretynku ze nigdy nie bedzie z ciebie ani krytyk filmowy ani koneser kina tylko nie mysl od razu ze ja a takiego sie uwazam a co do filmu i jemu podobny to musisz wiedziec ze ludzie ktorzy ida na takie filmy do kina maja serdecznie gdzies fakt jak rezyser trzymal sie faktow i temu podobne ludzie (normalni) chodza do kina zeby odpoczac od zeczywistosci i jesli ktos ma ochote na kino ambitne wybiera sie na ambitny film i tobie radze to zaczac robic

użytkownik usunięty
og0r

faktycznie tandeta - poczatek jeszcze dawal rade ale pozniej to juz wyczekiwalem napisow. Mati kolego zastanow sie wpierw co piszesz. Co maja twoje bzdurne argumenty do tego tematu?
"... ludzie (normalni) chodza do kina zeby odpoczac od zeczywistosci i jesli ktos ma ochote na kino ambitne wybiera sie na ambitny film i tobie radze to zaczac robic" - o co chodzi?
Ludzie idac do kina oczekuja dobrego filmu,a jesli ten nie spelnia wymagan to poprostu go krytykuja .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones