PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6880}

Król Lew II: Czas Simby

The Lion King II: Simba's Pride
7,5 102 049
ocen
7,5 10 1 102049
5,7 15
ocen krytyków
Król Lew II: Czas Simby
powrót do forum filmu Król Lew II: Czas Simby

Zauważcie...

użytkownik usunięty

...że to lwiątko które pokazali na końcu I części było zupełnie niepodobne do Kiary, tylko do Kopy. Na pewno IV część będzie o Kopie i Vitani na bank!!! Jak ktoś się nie może skapnąć to prosze wpisać w wyszukawarce Google Grafika Vitani i Kopa. A poza tym zapraszam na mój bloogiś: http://vitani.bloog.pl/?podglad=1&ticaid=69163

ocenił(a) film na 10

1. Twórcy nie spodziewali się kontynuacji(bądź spodziewali, ale raczej nie byli co do tego pewni)
2. Kopa to postać stworzona bodaj w książkach Disneya(i w większości przez fanów)
3. Nie, raczej nie o Kopie i Vitani, a raczej dziejach Mufasy i Skazy, zanim Simba ujrzał słońce dzienne. Jest o tym gdzieś napisane, nie wiem gdzie dokładnie, ale gdzieś o tym czytałem.

1.Kopa to postać CAŁKOWICIE wymyślona przez fanów. Jest opisywana i stworzona na potrzeby tzw. Fan Made, komiksu (można by powiedzieć , że fanart ale myślę, że to nie to samo). Był to jeden z pierwszych ( o ile nie pierwszy) komiksów Fan Made o Królu Lwie. Dlatego postacie z niego zaczęły być znane. Niestety, teraz niektóre dzieci (bez urazy, już nie powiem neo....) uważają, że taka postać (jak i wiele innych) naprawdę istniała. I tu nie można mówić o wodzach fantazji gdyż świat Króla Lwa został wykreowany przez D. , więc Fan Made historii nie można w żadnym przypadku uznać za prawdziwe wydarzenia z Króla Lwa.
2.Takie rysunki są właśnie tworzone albo przez dzieci neo, albo przez fanów tej serii Fan Made komiksów.
3.Jeżeli będzie IV cz. to na pewno nie będzie o nich, gdyż z tych dwóch postaci istnieje tylko Vitani. Raczej o przeszłości Mufasy i Skazy.

użytkownik usunięty
Buck

Pytanie: Czy to co w tej chwili mówicie ma jakiekolwiek potwierdzenie, czy TLK 4(3) ma powstać...nigdzie o tym nie słyszałem/widziałem. Ale wydaje mi się że bez Simby cały film straci urok...
I jeszcze jedno pytanie...z innej beczki: Jak myślicie, ile czasu (szacunkowo) upłynęło miedzy pierwszą, a druga częścią...w 1 Simba ma około 20 lat(ludzkich,prawie 3 lwich) gdy wstępuje na tron....w 2 częsci widać ze jest starszy...ile mogło upłynąć(w ludzkich latach)?

ocenił(a) film na 10

Omg ale pytanie<lol> ^^. Koniec I części to początek 2. Wiek raczej nie uległ większej zmianie. Widać jedynie poszczególne zmiany w wyglądzie ale to już raczej dzieło nowego stylu.

użytkownik usunięty
Murdock15

Ale jednak jego zachowanie ulega radykalnej zmianie ;x wydaje sie byc juz dojrzałym ojczulkiem, a nie młodym energicznym lwem jak w 1 częsci...

ocenił(a) film na 10

No shit, Sherlock! =D Postaw się teraz na jego miejscu i zastanów się jakbyś ty się zachowywał.

Ja słyszałam tylko pogłoski, jakieś informacje na stronach internetowych, zaufanych i dobrych ale nie aż tak aby był to pewniak na 100%.
Ale to tylko dlatego że Disney zawiesił (ograniczył) pracę nad filmami/kontynuacjami 2D, ale jeżeli powstanie IV cz. to jak podają, w 90% o Mufasie i Skazie.

bez simby król lew byłby dużo lepszy
a 4 część ma być o Skazie i Mufasie

ocenił(a) film na 10
Scazirra

W jakim sensie 'bez Simby' ? Czyli w trylogii miało go nie być? O_o

Murdock15

Przeczytałam teraz własny post i zrobiłam największego facepalma świata [*] powinno być chyba ograniczenie wiekowe na FilmWebie, bo moje komentarze z 2010 to tragedia xD nie wiem jakim cudem mogłam napisać, że film byłby lepszy bez głównego bohatera, wtedy przecież w ogóle nie byłoby filmu :D

ocenił(a) film na 10

Kopa nie istnieje. Jest to potwierdzona przez twórców informacja, iż Kopa jest niekanoniczną, wymyśloną postacią, na potrzeby komercyjne.

Jak to ktoś inteligentny zauważył, po wyjściu pierwszej części, żaden z twórców nie spodziewał się, że zrobią dwójkę, dlatego lwiatko na końcu jedynki wygląda jak samiec. Dlatego też powstały książki z Kopą. Jednakże kiedy pojawił się pomysł na drugą część, by nie wejść w monotonię (znowu historia o królewskim synu) stworzono lwiczkę, Kiarę. Tak więc lwiątko na końcu jedynki i na początku dwójki to Kiara.

Kopa i Vitani? Jeżeli Kopa urodził się na końcu pierwszego epizodu, to gdzie był w drugim? A jeżeli urodzi się PO drugim epizodzie, to do jasnej ciasnej, zanim dorośnie Vitani będzie w wieku Rafikiego! Natomiast wszystkie fotosy to zwykłe fan-arty. Twórcy nigdy nie połączyli nieistniejącego Kopy z Vitani.

Natomiast IV nie powstanie, to jest również potwierdzone.

Pozdro ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones