PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6878}

Król Lew

The Lion King
8,2 573 643
oceny
8,2 10 1 573643
8,4 36
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

Czy jest jakieś wydanie DVD, na którym znajdziemy oryginalną wersję filmu, ze starym "Kręgiem
Życia" i bez raportu w wersji piosenki? Ponoć na dwupłytowym wydaniu DVD poza zmienioną
wersją znajduje się też kinowy oryginał, czy ktoś może to potwierdzić? I jak z jakością starej wersji,
odbiega czy jest ok?

ocenił(a) film na 10
_Martyn_

"Poranny Raport" - owszem, jest na najnowszym wydaniu w starej wersji, mówionej.
Stary Krąg Życia jest tylko na pierwszym wydaniu VHS.

Nit01

Nawet w tej edycji specjalnej w wersji nazwanej "kinową" jest nowy "Krąg Życia"? :( Szkoda.

ocenił(a) film na 10
_Martyn_

Ja własnie słyszałem na odwrót, czytałem z rok temu już, komentarze na forum od ludzie, którzy posiadali specjalne wlasnie wydania 2 płytowej wersji na których była zwarta stara wersja kręgu życia, ktoś mógłby po drążyć temat dokładniej i sprawdzić to.

ocenił(a) film na 10
_Martyn_

Ja mam edycję specjalną Króla Lwa na VHS i jest tam nowa wersja Kręgu Życia : ( Na płycie to samo. Tylko że poranny raport w wersji śpiewanej mam na kasecie, mówiony na tym drugim.
Wydaje mi się że istnieje kaseta z parametrami jakie podałeś, tylko że jest to już chyba unikat : (

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Żaden unikat tzn. jest do zdobycia Swego czasu ktoś tu na filmwebie, zgrał swoją kasetę vhs i wrzucił linki. I jest to oryginalny Król Lew ten pierwszy. Wiem bo sama wtedy skorzystałam. Ale oczywiście jakość jak to zgrana z vhs.

ocenił(a) film na 10
Belief

Ja akurat nie natrafiłam na te linki. Mam Króla Lwa na kasecie (tą inną wersję) ale teraz, kiedy moje video działa na słowo honoru, wolę obejrzeć z płyty ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones