PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6878}

Król Lew

The Lion King
8,2 573 482
oceny
8,2 10 1 573482
8,4 36
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

W plakacie nie ma ani krzty kłamstwa to jest najwspanialsza i najukochańsza baśń Disneya specjalnie chatowałem na wydanie CD-Project aż wypatrzyłem i jakież było moje zachwycenie że jakby odtworzenie wydania DVD było w dzień moich urodzin i mimo że mam dziś 20 lat nadal uwielbiam dobre filmy i baśnie oraz bajki nie ważne czy to animowane czy aktorskie a nauczył mnie tego właśnie Walt Disney którego klasyki znam na pamięć:) i większość posiadam w swojej prywatnej kolekcji właściwie przez 8 lat chciałem na DVD aladyna, dzwonnika z notre dame, Mulan, Pocahontas ze złotej kolekcji jedyne czego mi brak w swojej kolekcji bo mam nawet Królewnę śnieżkę z oryginalnym polskim dubbingiem jakoś się wstrzeliłem w sklepie to Śpiącą królewnę nie mogę tego wyczaić a no i Piękna i Bestia to jest klasyk Kopciuszka chciałem ale u mnie w mieście cały czas były wadliwe partie po 3 wymianach pani zwróciła mi pieniądze twierdząc że skoro wszystkie płyty z partii są zniszczone to nie ma najmniejszego sensu a teraz jakoś przez Allegro boję się zamawiać bo nie chcę odsyłać komuś... w Każdym razie bo się rozpisałem DISNEY jest królem mojego dzieciństwa znam wszystkie bajki i za to kocham swoje dzieciństwo wiek nastoletni i nawet teraźniejszość ponieważ nauczyły mnie te bajki, miłości, mądrości wbrew pozorom tu apel do rodziców Disney jest królem bardzo delikatnych i łagodnych nauk jedyne czego źle uczy to naiwności życia ja niestety właśnie przez tą naiwność cały czas obrywam młotkiem w głowę, chociaż każdy mówi że jestem dobrym acz upartym człowiekiem tylko że chyba właśnie rodzice, rodzeństwo i Disney sprawiły że jestem nazbyt ufny...

O matko przepraszam ale się rozpisałem to przecież nie blog:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones