PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776316}

Król Lew

The Lion King
7,3 86 471
ocen
7,3 10 1 86471
5,0 28
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

Cudo, piękny film

ocenił(a) film na 9

Byłem dwa razy na tym w kinie i dwa razy patrzałem z zachwytem, owszem wychowałem się na wersji z 94' ale uważam że jeśli technika idzie naprzód to odświeżanie takich perełek w tak piękny sposób jest potrzebne aby nasze dzieci tez to doceniły. A jak ktoś tu pięknie porównał dzieci teraz nie oglądają kreskowek (stąd kraina lodu vaiana itp, swoją drogą też fajne bajki) tak jak my nie oglądamy filmów z młodości naszych rodziców, z duchem czasu trzeba iść. Idąc tym tropem planuje iść na Mulan i było by bardzo spoko gdyby ktoś nakrecil dzwonnika np co wy na to?;) Czekam na hejt hehe

tomkad1994

Popieram. Byłem dwukrotnie i na dniach pójdę sobie jeszcze trzeci raz. Dzieciaki naokoło ciągle mówią o Lwie. Nie o tym z 1994 roku, ale tegorocznym. Za 25 lat będą podchodzić do niego z taką samą nostalgią jak my do wersji z '94 roku.

Na Dzwonnika i całą resztę starszych animacji w nowych szatach na pewno przyjdzie czas, daję sobie rękę uciąć. Czy to źle? Dla mnie niezupełnie. Podobały mi się animacje, akceptuje i podobają mi się nowe wersje, więc czemu nie.

ocenił(a) film na 9
marsin99

Jakby nie było już trzy filmy przerobili (śpiąca krolewna, piękna i bestia, król lew) więc jest to bardzo prawdopodobne i będę się cieszyć jak wszystko dadzą radę, a mają tego pełna bibliotekę w Disneya, wraz z zapomnianymi bajkami jak np niedawno przeze mnie obejrzana "droga do eldorado"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones