PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6756}

Król Nowego Jorku

King of New York
6,8 4 174
oceny
6,8 10 1 4174
7,3 3
oceny krytyków
Król Nowego Jorku
powrót do forum filmu Król Nowego Jorku

Ferrara to mistrz urbanistyczno-naturalistyczno-magicznej atmosfery. Ten "klimacik" przebija
chyba tylko "Gorączka" M. Manna. Jeśli ktoś zna podobne stylistycznie filmy, to niech się tą
cenną wiedzą tu podzieli.

sim0nus

rozumiem że film klasy b ze względu na skromny budżet ale jeśli chodzi o treść to zdecydowanie a
Swoją drogą w takim razie 90 proc polskich filmów to filmy klasy b a może nawet c. Gorączkę się super ogląda rzeczywiście, bardziej rozrywkowy film mniej poważny i prawdziwy.

ocenił(a) film na 9
przem_walich

Nie nie, polskie filmy to filmy klasy d ;)

ocenił(a) film na 7
venessummers

Nie generalizuj...

ocenił(a) film na 9
sim0nus

kino klasy B ? hehe ty chyba dzięciole mnie wiesz co to filmy klasy B, a juz nazywanie filmów Ferrary od takowych jest totalnym osmieszaniem sie.

ocenił(a) film na 9
sim0nus

kino klasy B ? hehe ty chyba dzięciole mnie wiesz co to filmy klasy B, a juz nazywanie filmów Ferrary od takowych jest totalnym osmieszaniem sie.

ocenił(a) film na 9
sim0nus

Klasy B? Skoro nie masz pojęcia o czym piszesz to się nie udzielaj.

sim0nus

Mi się ten film skojarzył z twórczością Briana De Palmy. On też robił lekko tandetne filmy z realizacyjnymi niedociągnięciami.

sim0nus

Nie wiem czy dokładnie o to chodzi ale z mojej strony mogę polecić "Stan łaski" oraz "Rok smoka".

wilczekstepowy

A ja dodam "Czarny deszcz" Ridleya Scotta.

ocenił(a) film na 7
sim0nus

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones