PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6876}

Król komedii

The King of Comedy
7,4 13 964
oceny
7,4 10 1 13964
7,6 25
ocen krytyków
Król komedii
powrót do forum filmu Król komedii

O godzinie 23:05, obecność obowiązkowa każdego fana De Niro !

Snay

Nikt normalny nie ogląda filmów przerywanych reklamami, tym bardziej z ulubionym aktorem.

ocenił(a) film na 7
Ch_K

A tam pierdzielisz głupoty. Kto chce to obejrzy. Owszem reklama przeszkadza ale czasem też wybawia, gdy np. zepnie do kibelka. Jedyna "legalna" okazja by zobaczyć ten film, a nie znów pożyczka od Wuja Torrenta.

ocenił(a) film na 7
Jinxters

zaczęłam oglądać ale po 40 minutach reklam, a 20 filmu zwątpiłam :/

ocenił(a) film na 8
Snay

No siara z tymi reklamami byla, moglem sobie wrzucic na dvd drugi film i skonczylbym w tym samym czasie

użytkownik usunięty
Snay

haha,a co powiesz na to że w samym filmie jest tekst że ceremonia ślubu odbędzie się po reklamach?
Jasne że to wkurzające (czasem nawet bardzo),ale co w życiu jest idealne?Mnie wkurzają popcorny na dramatach w kinie i zresztą same bloki reklamowe są coraz dłuższe przed seansem w kinie.Pewnie że wolałbym aby mnie było stać na własne kino(tak,tak-czytałem że to teraz moda wśród snobistycznych bogaczy-własna ,prywatna sala kinowa),ale nie powiem że książki z biblioteki są gorsze od własnych prywatnych.
konkluzja:wkurzających rzeczy się nie uniknie,ważne aby umieć skupić sie na meritum-czyli filmie.
Pozdrawiam!
P.s:
Rodzinka siedzi przed tv i ogląda reklamy na polsacie,a tu nagle:film!
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones