PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95248}
4,3 140
ocen
4,3 10 1 140
Król komputerów
powrót do forum filmu Król komputerów

Nie dziwie sie ze brak pod tym tytulem jakichkolwiek wpisow..Ale poswiece sie dla przyszlych pokolen.. ten film to brakujace ogniwo w doprowadzeniu w Polsce do upadku komunizmu..po jego emisji w 1988r robotnicy masowo zaczeli protestowac i rzucili sie do strajku ze strachu ze w Polsce beda krecic juz tylko takie "dziela""..jak bylem maly to mowili ponizej poziomu mulu w stawie a i tam dla tego filmu jest za gleboko..absolutne dno bul bul bul...

mironi

Masz rację, jak można wysmażyć takiego gniota, który chyba w zamyśle twórcy miał być chyba kinem ambitnym czy też offowym...

Zakeri

Pamiętam premierę tego filmu w TVP. Przeszła bez echa, bo i film był do kitu; sam zresztą nie dooglądałem do końca bo pierwsze 20 minut zdążyło mnie wynudzić. Do dziś nie pamiętam o co chodziło, tylko że był tam jakiś kruk i chłopaczek, którego ugryzł komputer :) Rok 1988 w polskim kinie to przede wszystkim Dekalog, no i oczywiście zajebisty "Pan Kleks w kosmosie" :)

ocenił(a) film na 5
mironi

Średniak ten film
Ja pierwszego kompa zobaczyłem pod koniec lat 80 - był mały i miał zielone tło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones