PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536242}

Król rozrywki

The Greatest Showman
7,6 61 273
oceny
7,6 10 1 61273
6,1 18
ocen krytyków
Król rozrywki
powrót do forum filmu Król rozrywki

Fajnie, że Jackman. Beznadziejnie, że Efron. W kinie na pewno nie ma sensu oglądać.

ocenił(a) film na 9
plooshack

Zac coś tam ostatnio nawet gra, trzeba dać mu szansę.

ocenił(a) film na 9
sirius_sky

Niezbyt gra, bardziej występuje, im więcej ma mięśni, tym mniej zdolności, 'Słoneczny patrol' to szczyt jego możliwości.

ocenił(a) film na 9
plooshack

no właśnie tego "arcydzieła" jeszcze nie miałem okazji widzieć...

plooshack

Ale Efron potrafi grać i ma niezły głos. Słyszałeś piosenkę "The Greatest Show" pochodzącą właśnie z tego filmu? Zac bardzo się rozwinął od czasu "High School Musical", ale niestety ludzie nadal patrzą na niego przez pryzmat Disney Channel. Trochę szkoda, bo wydaje mi się, że poradziłby sobie w trochę ambitniejszych produkcjach od "Baywatcha" na przyklad.
Bo, co jak co, ale młodszy to on się nie staje i za chwilę będzie za stary na granie w głupawych komediach.

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Za czasów HSM to go akurat bardzo lubiłem, dopiero gdy przypakował i zaczął wyglądać jak małpa to przestałem. No ale faktycznie nikt nie staje się coraz młodszy.

plooshack

W Paperboy'u świetnie sobie poradził, co pokazało, że nadaje się do nieco ambitniejszych ról :)

ocenił(a) film na 10
plooshack

Nawet nie wiesz jak bardzo się myliłeś tym postem. Zac zagrał obok Jackmana genialnie

ocenił(a) film na 9
casavir3004

Zobaczę to uwierzę ;P

ocenił(a) film na 10
plooshack

Zobacz zobacz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones