PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536242}

Król rozrywki

The Greatest Showman
7,6 61 273
oceny
7,6 10 1 61273
6,1 18
ocen krytyków
Król rozrywki
powrót do forum filmu Król rozrywki

Scena w której wielka 'Diwa' wychodzi na scenę i zaczyna stękać jak popowa gwiazdka, do tego w kółko jedno zdanie, była żenująca. Musical bez muzyki.
Warstwa muzyczna na poziomie współczesnych śpiewaczek-celebrytek zupełnie uniemożliwiła mi cieszenie się z oglądania tego widowiska. Jeśli to komuś nie przeszkadza, to polecam.
Ale jeśli podziewasz się czegoś więcej niż popowego pojękiwania czterech nut w kółko z 'bitem', i to jeszcze z auto-tunem, to możesz sobie darować.

ocenił(a) film na 10
elbreth

Ja osobiście uważam muzykę za najmocniejszy element tego filmu, a soundtrack od momentu jak byłem w kinie przesłuchuje codziennie rano cały w drodze do pracy. Dla mnie fenomen, że na 9 kawałków wszystkie sa conajmniej dobre, a większość wręcz fenomenalna.Podzielą tą opinię raczej dość sporo osób, tak więc jak widać kwestia gustu.

Stolarcfc

Widocznie tak. Ja od pierwszych sekund pierwszego utworu, kiedy niby miało śpiewać dziecko, a zaśpiewał komputer, straciłem zainteresowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones