PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116345}

Król

The King
7,0 404
oceny
7,0 10 1 404
Król
powrót do forum filmu Król

Pierwsze minuty filmu nie wróżą niczego ciekawego. Ot, taka sobie historyjka o zranionym, zagubionym, samotnym chłopaku, o pastorze i jego miłej rodzince, żyjącej sobie w poukładany i przewidywalny spokój.
Jednak wraz z rozwojem wydarzeń widz zaczyna odczuwać pewien niepokój, pewne podskórne jeszcze napięcie,spodziewa się tragedii.
Tamten zagubiony, samotny chłopak z początku filmu,ujawnia swoje prawdziwe emocje i sprawia, że ze zdumienia otwieramy szeroko oczy. Jego cynizm i okrucieństwo powinny zasługiwać na potępienie widza, ale zamiast tego budzą dziwnego rodzaju fascynację, która sprawia, że zadajemy sobie szereg ważnych pytań o naturę zła i jego przeciwwagę.Film zasługuje z całą pewnością na ósemkę.
Należy również zwrócić uwagę na świetnego Bernala w roli Elvisa.Jego piękna i myśląca twarz znakomicie się sprawdza w tego typu produkcjach.

ocenił(a) film na 10
badass

Nigdy nie słyszałam o myślącej twarzy, aczkolwiek co do reszty się zgadzam. Pragnę zauważyc iż Bernal nadaje się do praktycznie każdej produkcji, pomijając jego wygląd, ma po prostu talent.

Ja nie znienawidziłam Elvisa, było mi go szkoda przez cały film, także mnie fascynował. Zakończenie daje wiele do myślenia, po co ? dlaczego ?
Jest to na prawdę godna uwagi produkcja.

alpm

Na końcu wszystkich zastrzelił bo ta dziewczyna opowiedziała o wszystkich matce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones