PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1379}

Królestwo demonów

Pandaemonium
6,8 246
ocen
6,8 10 1 246
Królestwo demonów
powrót do forum filmu Królestwo demonów

Poszukuje

ocenił(a) film na 8

Ostatnio widziałem urywkami na Polsacie i film wyglądał na prawdę apetycznie :) Byłbym dozgonnie wdzięczny za jakiekolwiek informacje, gdzie można go zdobyć, bo mnie zżera ciekawość zobaczenia pełnego obrazu, a jak widzę nieliczni tylko widzieli ten rarytasik.

ocenił(a) film na 7
cny

również poszukuję tego filmu, za wszelką cenę !

ocenił(a) film na 8
Euridice86

Nagrany z kanału Polsat Film mógłby być? W dobrej jakości dvd oczywiście, może z animowanym menu jak będę miał czas zrobić... Sprzedaż oczywiście nie wchodzi w grę, ale kogoś z Was interesowałaby przyjacielska wymiana (film za film, sam mam dużo tytułów nagranych z telewizji, pełen spis w moich "ulubionych filmach") drogą pocztową?

ocenił(a) film na 7
Argento251

:) Mnie interesuje! Szukasz czegoś konkretnego? "Królestwa Demonów" poszukuję już baaardzo długo. I zrobię co w mojej mocy, żeby je zdobyć!

ocenił(a) film na 8
Euridice86

O kurcze, nie sądziłem że tak szybko odpiszesz.. Fajnie że dalej jesteś zainteresowany tym filmem, ale wstrzymajmy się z dogadywaniem, najpierw muszę go nagrać:) Będzie on leciał w czwartek po południu, na Polsacie Film jak mówiłem.. Jak nagram to dam tu znać, ok? Tylko jedno pytanie – a Ty masz nagrywarkę dvd i przypadkiem dostęp do kanału Ale Kino?

ocenił(a) film na 7
Argento251

Hm w czwartek? nie w piątek? http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat-film/ Nic nie poradzę, że już się cieszę:) Co do Ale Kino to niegdyś nagrywałam u koleżanki, musiałabym się dowiedzieć czy nadal ma ten kanał. Nagrywarkę mam, ostatnimi czasy gorzej niestety z kablówką.

ocenił(a) film na 8
Euridice86

Tak, piątek, na czwartek mam zaplanowane nagrywać "Za drzwiami sypialni" z Sissy Spacek:
http://za.drzwiami.sypialni.filmweb.pl/
To nic, na pewno się dogadamy, pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
Argento251

Pozdrawiam także, bardzo miłe zakończenie dnia, a jeszcze milsze być może będzie zakończenie tygodnia:)

ocenił(a) film na 8
Euridice86

Aaa, i wybacz że wziąłem Cię za mężczyznę:) Nie zwróciłem uwagi na ten mały symbolik:)

ocenił(a) film na 7
Argento251

Nie szkodzi. Prędzej czy później wyszłoby szydło z worka;)

ocenił(a) film na 8
Euridice86

"Panie prezesie, melduję wykonanie zadania";) Zaraz napiszę Ci na priv, będziesz go miała u góry strony, tam miedzy Twoim nickiem a przyciskiem "wyloguj się" :)

ocenił(a) film na 8
Argento251

Nie dostałaś nic? Dobra, te privy są zawodne, podaj w takim razie maila to tam się odezwę, albo załóż na chwilę wolny temat na swojej stronie:) Chyba że się rozmyśliłaś... Nie zdziwił bym się, jakoś wymiany z przedstawicielkami płci pięknej nigdy mi się nie udają:) Tak czy owak pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Argento251

Tak czy siak- odpisałam:) Przedstawicielu płci niecierpliwej;)

ocenił(a) film na 8
Euridice86

Wybacz, nie wiedziałem że tyle kłopotów Ci sprawiam.. Wiesz co, daruj sobie tą listę jak jesteś taka zajęta. Zresztą to nie o nią Cię prosiłem jako pierwszą tylko o adres. Powiem szczerze – tak mnie ujęłaś tym wcześniejszym ogromnym entuzjazmem, chęcią zdobycia tego filmu i tak szybką odpowiedzią że chciałem Ci zrobić prezent i wysłać to „Królestwo demonów” bez żadnej wymiany. Gdybyś zrobiła to o co Cię prosiłem na priv we wtorek filmik leżałby na Twoim biurku ze śliczniutką dedykacją wypaloną w menu którą pół dnia robiłem a której dokończyć nie mogłem bo nawet nie raczyłaś mi się przedstawić...

Powtarzam więc moją pierwszą wypowiedź – jeśli ktoś jest zainteresowany przyjacielską wymianą drogą pocztową (tylko zdecydowane osoby) i sam kolekcjonersko nagrywa na dvd filmy z telewizji to niech się odezwie na mojej stronie lub na priv:)

ocenił(a) film na 7
Argento251

Odpisałam na prv- to nie jest tak jak myślisz... I szaleję za tym filmem nadal:(

Argento251

Witaj, jestem zainteresowany przyjacielską wymianą drogą pocztową i jestem
osobą zdecydowaną, potrzebny jest mi film pandaemonium. Obiecałem go mojemu
promotorowi. Bardzo proszę o kontakt

The_aplikator@wp.pl


Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
the_aplikator

Sorry, dopiero teraz to przeczytałem, mogłeś dać mi znać na blogu... Odpisałem Ci na maila. Muszę też zwrócić honor przemiłej Euridice:) Bardzo szybko się wtedy dogadaliśmy, pozdrawiam Cię jak to czytasz:)

Argento251

Witaj!

W Tobie moja ostatnia nadzieja. Staram się od jakiegoś czasu obejrzeć film pod tytułem "Królestwo demonów" . Oglądałem go już kiedyś i wywarł na mnie niesamowite wrażenie. Próbowałem ściągnąć go z netu, kupić, ale z lektorem. Z tego co wyczytałem istnieje możliwość otrzymania go od Ciebie w jakości Polsatu. Niestety nic nie posiadam na wymianę. Liczę tylko na wspaniałomyślny gest z Twojej strony. To dzieło oczywiście ma swoją wagę. Pokryję koszt przesyłki, cenę płyty oraz czas wykorzystany na nagrywanie. Pod warunkiem, że nie otrzymam astronomicznej ceny. Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawia Jacek

ocenił(a) film na 8
CzarneStawy

Ej, ale ja nie prowadzę sklepu wysyłkowego, nie mogę tak każdemu filmy prezentować.. Ale jak widzisz w tym temacie nie tylko ja już ten film mam więc Twoją ostatnią nadzieją nie jestem:) Mam więc nadzieję że uda Ci się go inaczej zdobyć i także pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
cny

Właśnie spostrzegłem że za 15 minut zaczyna się na Polsacie :)

ocenił(a) film na 7
cny

Thx:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones